Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem

Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem fot. KS Wieczysta Kraków
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Instagram

Chociaż Sławomir Peszko występuje obecnie w lidze okręgowej, wciąż jest niezwykle popularnym zawodnikiem w Polsce. To sprawia, że na brak propozycji sponsorskich nie może narzekać. 35-latek właśnie nawiązał współpracę z producentem alkomatów.

Trudno obecnie znaleźć w naszym kraju osobę oglądającą mecze „Biało-Czerwonych”, która nie kojarzyłaby Słowomira Peszki. Nominalny lewoskrzydłowy od czasu swojego debiutu u Leo Beenhakkera w listopadzie 2008 roku, uzbierał w kadrze narodowej łącznie 44 występy okraszone dwoma trafieniami i asystą.

Zawodnik bazujący głównie na swojej szybkości i przebojowości szybko zaskarbił sobie sympatię nie tylko fanów, ale i kolegów z drużyny. Łatwość w nawiązywaniu znajomości nie zawsze jednak służyła jego karierze.

W 2010 roku został wyrzucony ze zgrupowania po tym, jak przyłapano go na piciu alkoholu. Druga afera z trunkami w roli głównej miała miejsce sześć lat później, a wzięło w niej udział wówczas aż jedenastu piłkarzy.

Swoje ostatnie spotkanie w polskiej kadrze Peszko rozegrał podczas Mistrzostw Świata w 2018 roku, ale mimo to wciąż jest jednym z najlepiej rozpoznawalnych graczy w kraju.

To postanowiła wykorzystać jedna z firm produkujących alkomaty, która nawiązała z graczem współpracę, o czym poinformował on za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Celem jest promowanie odpowiedzialnej jazdy samochodem i poprawa bezpieczeństwa na polskich drogach.

W tej chwili 35-latek broni barw Wieczystej Kraków, a nie tak dawno zanotował serię 16 występów z bramką na swoim koncie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Kwalifikacje mundialowe z Ameryki Południowej w polskiej telewizji Kwalifikacje mundialowe z Ameryki Południowej w polskiej telewizji Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy