Phil Jones zmieni klub wewnątrz Premier League? Newcastle chce obrońcę

Phil Jones zmieni klub wewnątrz Premier League? Newcastle chce obrońcę
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Daily Mirror

„Daily Mirror” pisze o możliwych przenosinach Phila Jonesa z Manchesteru United do Newcastle United.

W tym sezonie 28-letni stoper zanotował tylko dwa występy w Premier League, a licząc wszystkie rozgrywki, wybiegał na murawy osiem razy. Jego kontrakt z „Czerwonymi Diabłami” jest ważny do 30 czerwca 2023 roku, ale wszystko wskazuje na to, że 27-krotny reprezentant Anglii już latem będzie dążył do zmiany klubowych barw.

Władze MU raczej nie będą na siłę zatrzymywać go w drużynie. Klub z Old Trafford ma być gotów wysłuchać ofert za defensora.

Newcastle jest zainteresowane pozyskaniem Jonesa i zdaniem „Daily Mirror” złoży za niego propozycję. Według powyższego źródła zgoda na transfer powinna pojawić się przy ofercie w wysokości 13 milionów euro. Do lata może to jednak jeszcze ulec zmianie.

Jones trafił do MU w 2011 roku z Blackburn Rovers. Na koncie ma w sumie 224 występy w jego barwach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Legia Warszawa: Czesław Michniewicz skomentował zachowanie Pawła Wszołka. Zawodnik został ukarany [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Czesław Michniewicz skomentował zachowanie Pawła Wszołka. Zawodnik został ukarany [OFICJALNIE] Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy