Piast Gliwice finalizuje pierwszy letni transfer. Wygrywa rywalizację o skrzydłowego

Piast Gliwice finalizuje pierwszy letni transfer. Wygrywa rywalizację o skrzydłowego
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Meczyki.pl

Serhij Krykun przejdzie na zasadzie wolnego transferu z Górnika Łęczna do Piasta Gliwice - poinformował Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.

Ukraiński skrzydłowy ma za sobą udany sezon spędzony na zapleczu krajowej elity, gdzie należał do grona wyróżniających się zawodników występujących w „Zielono-Czarnych”.

Dzięki temu wzbudził zainteresowanie swoją osobą ze strony mocniejszych zespołów. Wśród nich znalazły się i takie występujące w Ekstraklasie w postaci Górnika Zabrze oraz Piaście Gliwice.

Z tej dwójki bardziej przekonujące w walce o względy 26-letniego zawodnika okazały się „Piastunki” i to one sięgną na zasadzie wolnego transferu po autora siedmiu trafień i trzech asyst w 38 meczach w tym zakończonym sezonie, o czym poinformował Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.

Serhij Krykun opuści struktury Górnika Łęczna po trzyletnim pobycie, gdzie zasmakował już rywalizacji w Ekstraklasie w rozgrywkach 2021/2022. Wówczas niczym szczególnym się nie wyróżnił, ale teraz liczy na zdecydowanie lepszą grą.

Ukrainiec przed przybyciem do „Zielono-Czarnych” bronił barw TOP 54 Biała Podlaska, Podlasie Biała Podlaska, Garbarni Kraków oraz Resovii Rzeszów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem” Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy