Piast Gliwice finalizuje pierwszy letni transfer

Piast Gliwice finalizuje pierwszy letni transfer fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: FootballScout [Twitter]

Nowym zawodnikiem Piasta Gliwice ma zostać Grzegorz Tomasiewicz - informuje na Twitterze użytkownik FootballScout.

Piast Gliwice jak na razie nie był szczególnie aktywny na rynku transferowym. Do tej pory bowiem z drużyną pożegnał się tylko Martin Konczkowski, który zasilił ekipę Śląska Wrocław.

Nie sprawdzono natomiast nikogo, ale wkrótce ten stan powinien ulec zmianie - informuje na Twitterze FootballScout. Jego zdaniem szeregi zespołu prowadzonego przez Waldemara Fornalika zasili Grzegorz Tomasiewicz.

26-latek ma za sobą bardzo dobry okres w Stali Mielec, której był jednym z liderów. Ekipa z Podkarpacia starała się go zatrzymać, ale, jak widać, nieskutecznie.

Zainteresowanie nim przejawiał między innymi Górnik Zabrze, ale ten postanowił kontynuować swoją przygodę z futbolem w barwach Piasta Gliwice. Oficjalna informacja w tej sprawie wydaje się więc kwestią czasu.

Wychowanek Legii Warszawa rozegrał w poprzednim sezonie łącznie 33 mecze. W tym czasie strzelił osiem goli, a poza tym zanotował także dwie asysty.

Jego kontrakt wygasa 30 czerwca 2022 roku, dlatego jest do wzięcia na zasadzie wolnego transferu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Dele Alli zniknął Dele Alli zniknął Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE] João Félix poinformował Atlético Madryt o swojej woli João Félix poinformował Atlético Madryt o swojej woli Bayern Monachium i Manchester City wymienią się piłkarzami?! Bayern Monachium i Manchester City wymienią się piłkarzami?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy