Piast Gliwice sięgnie po duńskiego defensora?!

Piast Gliwice sięgnie po duńskiego defensora?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Piotr Koźmiński | Super Express

Piast Gliwice jest zainteresowany pozyskaniem Daniela Høegha, o czym donosi Piotr Koźmiński.

Piłkarze Piasta Gliwice nieźle spisywali się w europejskich pucharach, gdzie udało im się przejść dwie pierwsze rundy, by ostatecznie uznać wyższość FC Kopenhagi. Gorzej sytuacja ma się w tabeli Ekstraklasy. Tu bowiem podopieczni Waldemara Fornalik okupują ostatnie miejsce.

Z tego też względu władze klubu chcą zrobić wszystko, aby ten stan uległ zmianie. Jednym z celów na ostatnie dni okna jest pozyskanie nowego środkowego obrońcy.

Na celowniku trzeciej drużyny poprzedniego sezonu polskiej ligi znalazł się Daniel Høegh, o czym donosi Piotr Koźmiński.

Piast złożył zawodnikowi w ostatnich dniach stosowną ofertę i w tym momencie czeka na jego ruch. 29-latek pozostaje bowiem obecnie bez przynależności klubowej. Tutaj trzeba pamiętać, że w związku z brakiem udziału gliwiczan w europejskich pucharach na jesieni 5 października nie jest datą graniczną.

Rosły defensor to wychowanek Odense. W swojej karierze był też związany z FC Basel, a ostatnio z zespołem SC Heerenveen.

Jego umowa z tą drużyną wygasła w lipcu i nie została przedłużona. Na jego miejsce postanowiono sprowadzić Pawła Bochniewicza.

Høegh rozegrał w poprzednim sezonie 15 meczów. W tym czasie zdobył dwa gole.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf Real Madryt: Kadra na hitowy mecz z Sevillą. Zidane oszczędza na Ligę Mistrzów [OFICJALNIE] Real Madryt: Kadra na hitowy mecz z Sevillą. Zidane oszczędza na Ligę Mistrzów [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Siem de Jong wrócił na Stary Kontynent OFICJALNIE: Siem de Jong wrócił na Stary Kontynent Juventus znalazł się pod lupą prokuratury. Wszystko przez ustawiony egzamin Luisa Suáreza Juventus znalazł się pod lupą prokuratury. Wszystko przez ustawiony egzamin Luisa Suáreza Z zaplecza Ekstraklasy do Lazio? Włosi zabiegają o polski talent Z zaplecza Ekstraklasy do Lazio? Włosi zabiegają o polski talent Laurent Blanc nie ma zamiaru prowadzić profesjonalnego klubu. Już nigdy w swojej karierze Laurent Blanc nie ma zamiaru prowadzić profesjonalnego klubu. Już nigdy w swojej karierze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy