Piast Gliwice szuka funduszy. Młodzieżowiec na sprzedaż

Piast Gliwice szuka funduszy. Młodzieżowiec na sprzedaż
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Meczyki.pl

Piast Gliwice poszukuje funduszy i w konsekwencji może zostać zmuszony do sprzedaży Ariela Mosóra - poinformował Tomasz Włodarczyk w programie „Okno Transferowe” w Meczyki.pl

Drużyna prowadzona początkowo przez Waldemara Fornalika i obecnie przez Aleksandara Vukovicia prezentuje się dużo poniżej oczekiwań w trwających rozgrywkach i przed startem rundy wiosennej plasuje się w strefie spadkowej ze stratą punktu do ostatniej bezpiecznej lokaty.

Z tego też powodu poczynione w krótszej oraz dłuższej perspektywie inwestycje powodują rozrastanie się dziury w klubowym budżecie.

Taki stan rzeczy zmusza Piasta Gliwice do zaciśnięcia pasa oraz prawdopodobnej sprzedaży przynajmniej jednego wartościowego zawodnika.

Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl uważa, że władze zespołu mogą w tej sytuacji poświęcić młodzieżowca Ariela Mosóra.

Blisko 20-letni piłkarz jest postrzegany na rynku jako bardzo atrakcyjna opcja i w rundzie jesiennej mógł liczyć na regularną grę w drużynie, w której zanotował dwanaście występów w Ekstraklasie.

Wspomniany dziennikarz podkreśla, że wychowanek Legii Warszawa cieszył się już latem zainteresowaniem ze strony tureckich klubów i teraz te ponownie mogą zwrócić na niego uwagę.

Mosór przeniósł się z „Wojskowych” do Piasta Gliwice w lipcu 2021 roku za 25 tysięcy euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Utalentowany skrzydłowy Lecha Poznań zachwycił. „Czyżby kolejny wielki talent?” Utalentowany skrzydłowy Lecha Poznań zachwycił. „Czyżby kolejny wielki talent?” Gwiazda reprezentacji Polski do lat 17 na celowniku giganta. Ma odejść już latem Gwiazda reprezentacji Polski do lat 17 na celowniku giganta. Ma odejść już latem Lionel Messi i Karim Benzema w jednym klubie? To może być atak marzeń Lionel Messi i Karim Benzema w jednym klubie? To może być atak marzeń João Cancelo otwarty na wielki transfer João Cancelo otwarty na wielki transfer Walerian Gwilia coraz bliżej powrotu z bezbrobocia Walerian Gwilia coraz bliżej powrotu z bezbrobocia Karim Benzema otrzymał bajeczną ofertę. Odejście z Realu Madryt coraz bliżej?! Karim Benzema otrzymał bajeczną ofertę. Odejście z Realu Madryt coraz bliżej?! „Pogoń Szczecin może liczyć kasę”. Dziennikarz pod wrażeniem pomocnika „Pogoń Szczecin może liczyć kasę”. Dziennikarz pod wrażeniem pomocnika

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy