Piątek po derbach Mediolanu: Inter górował nad nami fizycznie

Piątek po derbach Mediolanu: Inter górował nad nami fizycznie
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Piotr Dumanowski [Twitter]

W derbach Mediolanu Inter pokonał AC Milan 3-2, jednak udział w widowisku Krzysztofa Piątka tym razem był znikomy.

Napastnikowi Milanu brakowało sytuacji i nie oddał celnego strzału na bramkę Interu, mimo że przebywał na boisku przez pełne 90 minut.

Piątek skomentował swój występ w strefie mieszanej:

- To był bardzo ciężki mecz dla nas i dla mnie. Miałem może dwie-trzy sytuacje, w których mogłem zachować się lepiej. Trzeba jednak powiedzieć, że Inter zagrał dziś bardzo dobry mecz. Górowali nad nami fizycznie. Inter wygrał zasłużenie.

- Bardzo trudno było dziś strzelić. Czasem mamy takie mecze, gdy lecą w moją stronę tylko długie piłki. Rywal bardzo szybko doskakuje, jak dziś defensorzy Interu, i jest bardzo mało miejsca [wypowiedzi za Piotrem Dumanowskim, komentatorem Eleven Sports].

Piątek w Serie A strzelił dotąd 19 bramek w 27 meczach. Dla samego Milanu, po transferze z Genoi, trafiał sześć razy w ośmiu spotkaniach.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu LaLiga: Jeden z największych transferów w historii Espanyolu. OFICJALNIE: Embarba wraca do hiszpańskiej ekstraklasy LaLiga: Jeden z największych transferów w historii Espanyolu. OFICJALNIE: Embarba wraca do hiszpańskiej ekstraklasy David Babunski w Ekstraklasie?! David Babunski w Ekstraklasie?! Borussia Dortmund negocjuje transfer Emre Cana. Umowa już przygotowana! Borussia Dortmund negocjuje transfer Emre Cana. Umowa już przygotowana! Co z transferem Niezgody? Dyrektor Portland Timbers wyjaśnia Co z transferem Niezgody? Dyrektor Portland Timbers wyjaśnia Agenci piłkarscy stracą krocie? FIFA zapowiada zmiany! Agenci piłkarscy stracą krocie? FIFA zapowiada zmiany!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy