Piątek wciąż na radarze Tottenhamu

Piątek wciąż na radarze Tottenhamu fot. Acmilan.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Fabrizio Romano

Fabrizio Romano podaje, że Tottenham cały czas rozważa pozyskanie Krzysztofa Piątka.

Pierwsze informacje na temat zainteresowania polskim napastnikiem ze strony „Kogutów” pojawiły się na początku stycznia. W pewnym momencie wydawało się, że transfer 24-latka do Londynu jest naprawdę blisko realizacji, ale potem temat ucichł.

Zdaniem Romano dalej jest jednak aktualny. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami włoskiego dziennikarza Tottenham nie doszedł do porozumienia z Realem Sociedad w sprawie transferu Williana José i ściągnięcie Piątka pozostaje dla Tottenhamu jedną z opcji.

W sobotę doszło do spotkania między agentem Polaka a działaczami Milanu. Zdaniem włoskich mediów władze „Rossonerich” są skłonne pożegnać się z Piątkiem, jeśli na stole pojawi się propozycja w wysokości 30 milionów euro. Problemem jest to, że Tottenham najchętniej tylko wypożyczyłby atakującego. Zobaczymy, jak zakończy się sprawa.

Romano potwierdził jednocześnie, że Tottenham stara się dopiąć transfer skrzydłowego PSV Eindhoven - Stevena Bergwijna. Wcześniej informowały o tym media z Holandii.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy