Piątek wyjaśnił brak cieszynki w meczu z Izraelem

Piątek wyjaśnił brak cieszynki w meczu z Izraelem
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Łączy Nas Piłka

Krzysztof Piątek wyjaśnił krótko, dlaczego w trakcie spotkania reprezentacji Polski z Izraelem zabrakło jego cieszynki.

Napastnik Milanu otworzył wynik poniedziałkowego meczu eliminacji Euro 2020 w 35. minucie, kończąc akcję biało-czerwonych mocnym uderzeniem pod poprzeczkę. Piątek przyzwyczaił już kibiców do swojej cieszynki, która polega na imitowaniu strzałów z pistoletu, ale po tym trafieniu jej nie zaprezentował. Kibice oczywiście szybko podchwycili temat. Niektórzy sugerowali, że Piątkowi zalecono taki ruch, mając na uwadze względy polityczne.

- Mamy szacunek do każdego przeciwnika. Wiadomo, jaka jest w Izraelu polityka i po prostu z szacunku do rywala nie wykonałem cieszynki. W następnych meczach na pewno będę jednak ją robił - powiedział 23-letni napastnik.

Przypomnijmy, że w poniedziałek po Piątku do siatki trafiali również Robert Lewandowski, Kamil Grosicki i Damian Kądzior. Polacy pokonali Izrael 4:0 i po czterech spotkaniach z dorobkiem 12 punktów przewodzą eliminacyjnej tabeli grupy G.

Jeśli chodzi o samego Piątka, od września zeszłego roku rozegrał on sześć meczów w reprezentacji. Zdobył cztery bramki.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy