Piątek zamyka się na media. „Chcemy, żeby skupił się tylko na swojej pracy”

Piątek zamyka się na media. „Chcemy, żeby skupił się tylko na swojej pracy” fot. Transfery.info
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: SportNews

Krzysztof Piątek nie będzie w najbliższym czasie udzielał wywiadów.

Reprezentant Polski imponuje niebywałą skutecznością na włoskich boiskach i w dotychczas siedmiu rozegranych spotkaniach w barwach Genoi strzelił aż dwanaście bramek.

Wysoka forma 23-letniego zawodnika nie umyka uwadze wysłannikom silniejszych klubów oraz dziennikarzom, którzy coraz chętniej poruszają temat niedalekiej przyszłości byłego gracza Cracovii.

Agent piłkarza ma świadomość, że Piątek cieszy się coraz większą popularnością, ale jednocześnie woli dmuchać na zimne i zalecił swojemu podopiecznemu skupienie się na grze, aby uniknąć niepotrzebnego rozgłosu, który może mu jednocześnie pomóc i zaszkodzić.

- To wyjątkowy moment dla Krzyśka. Jest w świetnej formie i robi niesamowite rzeczy. Teraz wszyscy na niego patrzą i pojawiła się presja, dlatego zdecydowaliśmy, że nie będzie udzielał teraz żadnych wywiadów. Chcemy, żeby skupił się tylko na swojej pracy, więc pozwólcie mu w spokoju trenować z dala od wszystkiego, co może go rozpraszać - powiedział Szymon Pacanowski z „Fabryki Futbolu”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nagły zwrot akcji w sprawie Xaviego. W czwartek oficjalny komunikat! Nagły zwrot akcji w sprawie Xaviego. W czwartek oficjalny komunikat! OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy