Piątek znowu wygryzie Cutrone?! Odejście z Herthy wciąż prawdopodobne

Piątek znowu wygryzie Cutrone?! Odejście z Herthy wciąż prawdopodobne fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Nicolo Schira

Krzysztof Piątek nadal znajduje się na celowniku Fiorentiny, o czym donosi Nicolò Schira.

Ambicje działaczy klubu z Florencji sięgają walki o grę w europejskich pucharach. Aby jednak tam się stało, drużyna potrzebuje odpowiedniej siły ofensywnej. Tej na razie nie gwarantował Patrick Cutrone, dlatego też w klubie chcą się go pozbyć i w zamian poszukać kogoś innego.

W tym miejscu pojawia się kandydatura Krzysztofa Piątka. Polak ma za sobą niezłą końcówkę poprzedniego sezonu, kiedy to po niepowodzeniach w Milanie znowu zaczął trafiać do siatki i z rezerwowego stał się ważnym ogniwem swojej drużyny.

Nie może dziwić zatem fakt, że Hertha nie jest szczególnie skora do tego, by go sprzedawać. W tym momencie oczekuje za swojego gracza kwoty rzędu 25 milionów euro.

Na to z kolei nie chce zgodzić się Fiorentina, która uważa, że najlepszą opcją byłoby roczne wypożyczenie z opcją wykupu za wspomnianą kwotę. Na ten moment ciężko ferować, czy Piątek wróci na Półwysep Apeniński.

25-latek rozegrał w Niemczech łącznie 16 spotkań. W tym czasie zdobył pięć goli i zanotował jedną asystę.

Kontrakt wiąże go ze stołecznym klubem do 30 czerwca 2025 roku.

Hertha tymczasem finalizuje transfer 27-letniego napastnika Jhona Córdoby z Kolonii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Flanagan blisko polskiego klubu. Zaawansowane negocjacje Flanagan blisko polskiego klubu. Zaawansowane negocjacje Eriksen chce wrócić do Premier League. Wysoka pensja stanowi problem Eriksen chce wrócić do Premier League. Wysoka pensja stanowi problem Milik zaakceptował ofertę Olympique'u Marsylia. Polak czeka na porozumienie pomiędzy klubami Milik zaakceptował ofertę Olympique'u Marsylia. Polak czeka na porozumienie pomiędzy klubami OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy