Pięć milionów euro za Stępińskiego?!

Pięć milionów euro za Stępińskiego?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Gianluca Di Marzio | Tuttosport

Mariusz Stępiński znalazł się na celowniku kilku włoskich ekip, wśród których największe zainteresowanie Polakiem wykazuje Parma.

W tej chwili 23-letni napastnik jest najlepszym strzelcem swojego zespołu. W 20 spotkaniach zdobył on cztery bramki. Do tego rezultatu dorzucił asystę. Włoskie media informują, że Polaka bardzo chciałaby mieć u siebie Parma.

Problem w tym, że Chievo Werona nie chce rozstawać się ze Stępińskim już w styczniu. Obecny pracodawca czterokrotnego reprezentanta Polski wolałby odłożyć tę decyzję do czerwca. Natomiast „Krzyżowcy” chcieliby mieć go u siebie już teraz.

Z drugiej strony „Tuttosport” podaje, że werończycy chcą zarobić na 23-latku pięć milionów euro, zaś Parma proponuje półroczne wypożyczenie z opcją kupna. W związku z tym niewykluczone, że obie strony dojdą do porozumienia. Gianluca Di Marzio przekonuje, że w transakcję może zostać włączony Amato Ciciretti.

Oprócz zespołu ze Stadio Ennio Tardini, Polak znajduje się w orbicie zainteresowań Frosinone Calcio oraz SPAL 2013. Piłkarzem Chievo Stępiński jest od sierpnia 2017 roku. Jego umowa traci ważność 30 czerwca 2021 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Vuković o potencjalnym powrocie Boruca do Legii Vuković o potencjalnym powrocie Boruca do Legii Barcelona: Umtiti kontuzjowany Barcelona: Umtiti kontuzjowany OFICJALNIE: Jakub Wilk w Tarnovii Tarnowo Podgórne OFICJALNIE: Jakub Wilk w Tarnovii Tarnowo Podgórne Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO] Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy