Pięć potwierdzonych przypadków koronawirusa w Strasbourgu

Pięć potwierdzonych przypadków koronawirusa w Strasbourgu
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: RC Strasbourg

Badania na obecność koronawirusa w organizmie dały pozytywne wyniki u pięciu pracowników RC Strasbourg.

Ekipa, która w zakończonym przedwcześnie sezonie w Ligue 1 zajęła jedenaste miejsce, już 22 sierpnia rozpocznie nową kampanię. Aby się do niej przygotowywać, podobnie jak inne francuskie zespoły, rozgrywa mecze towarzyskie.

Przed jednym z nich, a konkretnie starciem z Nancy, okazało się jednak, że w pięciu przypadkach testy na COVID-19 dały pozytywne rezultaty. W konsekwencji drużyna została już poddana kwarantannie, co oczywiście przesądziło o odwołaniu sparingu, jak i zaplanowanego na jutro spotkania z kibicami.

„Podczas testów przeprowadzonych przez klub wykryto pięć pozytywnych przypadków. Postanowiliśmy podjąć wszelkie niezbędne kroki, aby ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa” – poinformował Marc Keller, prezes Strasbourga.

Dodajmy, że wcześniej podobne przypadki odnotowano w Hiszpanii, gdzie zarażeni są m.in. piłkarze Realu Madryt i Sevilli.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy