Pięciu graczy Lecha z propozycjami nowych umów

Pięciu graczy Lecha z propozycjami nowych umów
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Lech Poznań

Szymon Pawłowski, Jasmin Burić, Marcin Kamiński, Barry Douglas i Maciej Gostomski otrzymali od Lecha Poznań propozycje przedłużenia swoich kontraktów z Lechem Poznań.

Najbliżsi osiągnięcia porozumienia z "Kolejorzem" są Szymon Pawłowski i Jasmin Burić. Obaj piłkarze prowadzą już negocjacje z klubem i zapewne wkrótce podpiszą nowe umowy.

Pozostali trzej zawodnicy jeszcze nie podjęli decyzji, co do swojej dalszej przyszłość. W najgorszej sytuacji z nich jest Maciej Gostomski, ponieważ jego kontrakt wygasa wraz z końcem grudnia. Kamiński i Douglas mają trochę więcej czasu do namysłu, ale włodarze ekipy z województwa wielkopolskiego liczą na to, że po powrocie z urlopów przedstawią swoje stanowisko w tej sprawie.

Warto także dodać, że na pewno umowy z Lechem nie przedłuży Krzysztof Kotorowski. Przedstawiciele "Kolejorza" liczą na to, że 39-latek po zakończeniu sezonu zawiesi piłkarskie obuwie na kołku i rozpocznie pracę w klubowej akademii, gdzie będzie szkolił przyszłych bramkarzy.

Propozycji podpisania nowego kontraktu nie otrzymał także Gergö Lovrencsics. Węgier w tej sprawie ma dopiero rozmawiać z klubem. Jeżeli któraś ze stron nie wyrazi chęci dalszej współpracy, to wówczas 27-letni skrzydłowy najprawdopodobniej opuści drużynę w czerwcu.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Grabara znów to zrobił. Fatalna pomyłka przypieczętowała porażkę Aarhus [WIDEO] Grabara znów to zrobił. Fatalna pomyłka przypieczętowała porażkę Aarhus [WIDEO] Protest w trakcie minuty ciszy dla Maradony. „Nie chciałam honorować gwałciciela, pedofila i sprawcy przemocy” Protest w trakcie minuty ciszy dla Maradony. „Nie chciałam honorować gwałciciela, pedofila i sprawcy przemocy” Wisła Kraków: Czterech kandydatów na nowego trenera „Białej Gwiazdy” Wisła Kraków: Czterech kandydatów na nowego trenera „Białej Gwiazdy” Premier League: Jan Bednarek strzela Manchesterowi United [WIDEO] Premier League: Jan Bednarek strzela Manchesterowi United [WIDEO] LaLiga: Potężne uderzenie Griezmanna [WIDEO] LaLiga: Potężne uderzenie Griezmanna [WIDEO] Real Madryt bez Marcelo i z Marcelo to dwa różne zespoły. ZASKAKUJĄCE statystyki Real Madryt bez Marcelo i z Marcelo to dwa różne zespoły. ZASKAKUJĄCE statystyki Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy