Piękna akcja Polaków i 2:0 z Wyspami Owczymi [WIDEO]

Piękna akcja Polaków i 2:0 z Wyspami Owczymi [WIDEO] fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com

Polska w meczu eliminacji do EURO 2024 prowadzi już 2:0. Gola strzelił Adam Buksa.

Ekipa prowadzona przez Michała Probierza rozpoczęła zawody z wielkim animuszem. Biało-czerwoni wyszli na prowadzenie już w czwartej minucie.

Piotr Zieliński i spółka przeważali do końca pierwszej połowy, ale więcej goli nie padło.

***

Wspaniałe rozpoczęcie meczu przez Polaków. Sprytny gol Sebastiana Szymańskiego [WIDEO]

***

Drugie trafienie dla Polaków miało miejsce dopiero w 65. minucie. W tej sytuacji obserwowaliśmy piękną akcję.

Piłkę z lewej strony boiska w pole karne dośrodkował Przemysław Frankowski, a tam świetnie ustawiony był Adam Buksa.

Środkowy napastnik wyskoczył do góry i skierował futbolówkę do siatki.