Piękny gest piłkarzy Cardiff w meczu z Bournemouth

Piękny gest piłkarzy Cardiff w meczu z Bournemouth
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Transfery.info

Sobotnie zmagania w Premier League kończy spotkanie pomiędzy Cardiff City a Bournemouth.

Rozgrywany na Cardiff City Stadium mecz poprzedziła minuta ciszy w hołdzie Emiliano Sali. Walijski klub pozyskał argentyńskiego zawodnika w trakcie zimowego okna transferowego z Nantes. W koszulce Cardiff napastnik nigdy jednak nie zadebiutował. Samolot, którym leciał do Walii, zaginął w poniedziałek 21 stycznia nad Kanałem Angielskim niedaleko Alderney.

Mimo że większość graczy Cardiff nie poznała Sali, zadedykowali mu oni gola w meczu z Bournemouth. Już w 5. minucie Artura Boruca z rzutu karnego pokonał Bobby Reid, po czym wziął od członka sztabu koszulkę z podobizną argentyńskiego piłkarza i razem z kolegami uniósł ją w górę.

Do przerwy Cardiff prowadzi z „Wisienkami” 1:0.

Przypomnijmy, że kilka dni temu na plaży w Surtainville (Półwysep Cotentin) znaleziono poduszki, które prawdopodobnie znajdowały się na pokładzie zaginionego samolotu. W weekend miały ruszyć podwodne poszukiwania jego wraku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat OFICJALNIE: Drinkwater opuścił Chelsea. Pierwsza zagraniczna przygoda w karierze OFICJALNIE: Drinkwater opuścił Chelsea. Pierwsza zagraniczna przygoda w karierze Reprezentacja Polski: Boniek skomentował zwolnienie Brzęczka Reprezentacja Polski: Boniek skomentował zwolnienie Brzęczka Reprezentacja Polski: Jerzy Brzęczek odchodzi! [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Jerzy Brzęczek odchodzi! [OFICJALNIE] Chelsea chce Haalanda już w tym roku. Jest gotowa pobić latem swój rekord transferowy Chelsea chce Haalanda już w tym roku. Jest gotowa pobić latem swój rekord transferowy Karol Świderski łączony z transferem do Serie A Karol Świderski łączony z transferem do Serie A

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy