Pierre-Emerick Aubameyang z zaskakującym powrotem?! Nie chodzi o Barcelonę

Pierre-Emerick Aubameyang z zaskakującym powrotem?! Nie chodzi o Barcelonę fot. Chelsea FC
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Pierre-Emerick Aubameyang znalazł się w kręgu zainteresowań Milanu - donosi „La Gazzetta dello Sport”.

Były reprezentant Gabonu powrócił ostatniego lata do Premier League na specjalne życzenie menedżera Thomasa Tuchela. W ten sposób doświadczony napastnik po zaledwie półrocznym pobycie opuścił Barceloną na rzecz kontynuowania kariery w Chelsea.

Przedstawiciele „The Blues” dużo sobie obiecywali po sprowadzeniu byłego snajpera Arsenalu. Ten nie okazał się jednak trafioną inwestycją i po zwolnieniu niemieckiego szkoleniowca odgrywa drugoplanową rolę na Stamford Bridge, co pokazuje między innymi fakt nieumieszczenia go na liście graczy uprawnionych do rywalizacji w fazie pucharowej Ligi Mistrzów.

W tej sytuacji Pierre-Emerick Aubameyang zaczął być bardzo mocno łączony z opuszczeniem londyńskiego klubu po jednym sezonie.

W mediach pojawiły się już spekulacje o zaliczeniu przez niego ewentualnego powrotu do Barcelony.

Z kolei teraz dziennikarze „La Gazzetta dello Sport” uważają, że 33-letni piłkarz może też przystać na opcję nawiązania ponownej współpracy z Milanem, gdzie w przeszłości było mu dane pokazać się tylko na szczeblu młodzieżowym, ponieważ nie zdołał się przebić na poziom seniorski i po zaliczeniu kilku wypożyczeń trafił definitywnie do Saint-Étienne w styczniu 2012 roku, gdzie jego kariera nabrała rozpędu.

Gabończyk nie będzie z pewnością narzekał na brak atrakcyjnych opcji  ze strony nie tylko europejskich, ale i amerykańskich czy azjatyckich drużyn.

Doświadczony napastnik wystąpił w osiemnastu meczach w tym sezonie i zdobył w nich trzy bramki oraz zanotował asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Klub z Ligue 1 chce Michała Skórasia. „Jeżdzą za nim po wszystkich meczach w europejskich pucharach” Klub z Ligue 1 chce Michała Skórasia. „Jeżdzą za nim po wszystkich meczach w europejskich pucharach” Raków Częstochowa straci podstawowego zawodnika? „To nie jest takie oczywiste” Raków Częstochowa straci podstawowego zawodnika? „To nie jest takie oczywiste” Lech Poznań na tych pozycjach będzie potrzebował wzmocnień Lech Poznań na tych pozycjach będzie potrzebował wzmocnień To będzie ostatni klub Wojciecha Szczęsnego? Polak z ważną deklaracją To będzie ostatni klub Wojciecha Szczęsnego? Polak z ważną deklaracją Transfery - Relacja na żywo [02/04/2023] Transfery - Relacja na żywo [02/04/2023] Wisła Kraków: Kibice zachwyceni zimowym transferem. „Jaki to jest kocur” Wisła Kraków: Kibice zachwyceni zimowym transferem. „Jaki to jest kocur” Legia Warszawa pozyska zawodnika Rakowa Częstochowa? Zainteresowany komentuje Legia Warszawa pozyska zawodnika Rakowa Częstochowa? Zainteresowany komentuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy