Pierwszy sukces Realu Madryt w letnim oknie. Obrońca zostaje w klubie

Pierwszy sukces Realu Madryt w letnim oknie. Obrońca zostaje w klubie fot. PhotoLondonUK / shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Fabrizio Romano

Real Madryt przesłał do podpisania dokumenty w sprawie przedłużenia współpracy z Nacho Fernándezem - donosi Fabrizio Romano.

Wszechstronny obrońca przez ostatnie miesiące wysyłał komunikaty świadczące o tym, że waha się on w kwestii pozostania na Estadio Santiago Bernabéu.

Jak mówił, gwarancja występów nie jest najważniejsza. W wieku 33 lat zastanawiał się, czy nie skorzystać z opcji wyjazdu za granicę. Takową możliwość dawał mu choćby Inter Mediolan.

W poniedziałek rano pojawiały się wieści, że być może piłkarz zdecyduje się na odejście, ale już wieczorem wszystko się zmieniło. To wtedy Hiszpan przekazał klubowi wiadomość, że chce zostać.

Fabrizio Romano informuje, że Real Madryt nie traci czasu i wysłał już Nacho Fernándezowi dokumenty do podpisu. Pensja nie ulegnie zmianie, a umowa będzie posiadać datę końcową 30 czerwca 2024 roku.

Tym sposobem po utracie Karima Benzemy oraz Marco Asensio „Królewscy” osiągnęli pierwszy sukces w letnim oknie transferowym.

23-krotny reprezentanta „La Furia Roja” ma przed sobą dziesiąty pełny sezon w pierwszym zespole RMCF.

Wicemistrz Hiszpanii wciąż czeka na odpowiedź Daniego Ceballosa, który także posiada na stole ofertę przedłużenia współpracy.

***

To będzie pierwsza oferta za Harry'ego Kane'a

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem” Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy