Piłkarz Genoi oskarżony o gwałt

Piłkarz Genoi oskarżony o gwałt
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Corriere della Sera

Manolo Portanova z Genoi przebywa obecnie w areszcie domowym w następstwie oskarżenia o gwałt wraz ze swoimi trzema przyjaciółmi - informuje „Corriere della Sera“.

21-letni piłkarz Genoi przebywa w areszcie domowym pod zarzutem zgwałcenia 20-letniej dziewczyny wraz z trzema innymi młodymi mężczyznami pod koniec imprezy w Sienie. Tylko jeden z całej czwórki przyznał się do odbycia stosunku seksualnego, tłumacząc, że młoda kobieta wyraziła na to zgodę. Pozostali zaprzeczyli, prosząc o zwolnienie z więzienia lub przynajmniej złagodzenie środka zapobiegawczego. Prokurator sprzeciwił się temu wnioskowi.

Włoska prasa nie podaje więcej szczegółów na ten temat. Więcej informacji powinno się pojawić wkrótce.

Portanova, którego ojcem jest Daniele (były obrońca Messiny, Napoli, Bologny i Sieny), w tym roku wystąpił w Serie A w pięciu meczach swojej drużyny, a także jest członkiem kadry narodowej do lat 20.

Trenował w młodzieżowych szeregach Juventusu, stając się w latach 2019-2020 ostoją zespołu Primavery trenowanego przez Andreę Pirlo, pod którego skrzydłami zadebiutował także w Serie A w barwach „Bianconerich“.

Następnie 28 stycznia przeniósł się do Genoi w połowie sezonu. Zawodnik jest obecnie uważany za dżokera w środku pola.

Więcej na temat: Genoa CFC Manolo Portanova Włochy

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy