Piłkarz Legii Warszawa blisko otrzymania polskiego obywatelstwa

Piłkarz Legii Warszawa blisko otrzymania polskiego obywatelstwa fot. Adam Starszynski / PressFocus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Piotr Kamieniecki [Twitter]

Związany z Legią Warszawa Ramil Mustafajew niebawem ma otrzymać polskie obywatelstwo - informuje Piotr Kamieniecki ze Sport.tvp.pl.

Urodzony w Machaczkale Ramil Mustafajew w naszym kraju szkolił się już w GKP Targówek, Talencie Warszawa oraz Stali Rzeszów. Na początku 2022 roku trafił do Legii Warszawa, w której zaczął grać w rezerwach, by po kilku miesiącach zostać wypożyczonym do poprzedniego klubu.

W części zasadniczej sezonu 2022/2023 19-letni zawodnik wybiegał na murawy I ligi 23 razy. Jesienią był głównie zmiennikiem, później zaczął częściej pojawiać się w podstawowym składzie Stali, z którą awansował do baraży o Ekstraklasę. W ich półfinale rzeszowianie ulegli Bruk-Betowi Termalice Nieciecza 0:2.

Zgodnie z doniesieniami Piotra Kamienieckiego po powrocie do Warszawy Mustafajew ma otrzymać polskie obywatelstwo. Spodziewane jest to do końca wakacji. Dzięki temu młody gracz w kolejnym sezonie będzie mógł być liczony w Ekstraklasie jako młodzieżowiec. To ważna informacja.

Dziennikarz dodaje, że zawodnik ma udać się na letnie zgrupowanie z pierwszym zespołem Legii.

Niewykluczone, iż to on będzie zmiennikiem Pawła Wszołka na prawej stronie boiska.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem” Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy