Piłkarze Tottenhamu i West Hamu spędzili wspólnie święta. Ostra reakcja ze strony „Kogutów”

Piłkarze Tottenhamu i West Hamu spędzili wspólnie święta. Ostra reakcja ze strony „Kogutów”
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: The Guardian | The Sun

W mediach społecznościowych zostało opublikowane zdjęcie, na którym znaleźli się Erik Lamela, Sergio Reguilón, Giovani Lo Celso oraz Manuel Lanzini. Cała czwórka złamała zasady pandemiczne.

Pomimo obostrzeń podczas świąt Bożego Narodzenia doszło do spotkania trzech zawodników Tottenhamu Hotspur z graczem West Hamu United. Cała czwórka została uwieczniona na wspólnym zdjęciu.

Najprawdopodobniej gości w swoim domu przyjmował Giovani Lo Celso, a wskazują na to repliki trofeów, które można wygrać we Francji. Łącznie w jednym pomieszczeniu przebywało aż 18 osób, a poza piłkarzami było to 11 innych dorosłych i troje dzieci. W ten sposób zostały złamane zasady pandemiczne.

Mając to na uwadze, dochodzenie rozpoczęły oba kluby, a „Koguty” zdążyły już potępić zachowanie swoich graczy.

„Jesteśmy bardzo rozczarowani i stanowczo potępiamy to, co zobaczyliśmy na zdjęciu, a więc naszych piłkarzy wraz z rodzinami i przyjaciółmi razem podczas świąt Bożego Narodzenia, zwłaszcza że wiemy, jaki wysiłek został włożony przez mieszkańców naszego kraju w zachowanie bezpieczeństwa. Zasady są jasne, nie ma wyjątków i regularnie przypominamy wszystkim naszym graczom i członkom sztabu szkoleniowego o najnowszych protokołach i obowiązku ich przestrzegania oraz dawania dobrego przykładu. Sprawa zostanie załatwiona wewnętrznie” – oświadczył rzecznik prasowy Tottenhamu Hotspur.

Lamela, podobnie jak Lo Celso, nie został uwzględniony w kadrze na dzisiejszy mecz z Leeds United. Z kolei Reguilón rozpoczął zawody na ławce rezerwowych. Jeśli zaś chodzi o Lanziniego, we wczorajszym spotkaniu z Evertonem przebywał on na placu gry przez kilkanaście minut.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020. Robert Lewandowski skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020. Robert Lewandowski skomentował porażkę ze Słowacją Śląsk Wrocław poznał potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Śląsk Wrocław poznał potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] EURO 2020: Zbigniew Boniek komentuje porażkę Polaków w meczu przeciwko Słowacji EURO 2020: Zbigniew Boniek komentuje porażkę Polaków w meczu przeciwko Słowacji Legia Warszawa poznała potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów [OFICJALNIE] EURO 2020. Karol Linetty: Nie możemy się załamać EURO 2020. Karol Linetty: Nie możemy się załamać EURO 2020. Ondrej Duda po zwycięstwie nad Polską: To był klucz do wygranej EURO 2020. Ondrej Duda po zwycięstwie nad Polską: To był klucz do wygranej EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy