Pilne spotkanie w sprawie Czesława Michniewicza. Posada wisi na włosku

Pilne spotkanie w sprawie Czesława Michniewicza. Posada wisi na włosku fot. FotoPyK
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: arriyadiyah.com

Władze Abha Club spotkają się wkrótce, by pochylić się nad wynikami zespołu Czesława Michniewicza. Niewykluczone, że podczas tych rozmów zapadanie decyzja o zakończeniu współpracy z Polakiem - podaje arriyadiyah.com.

Jakkolwiek na to spojrzeć, to nie wygląda dobrze. Czesław Michniewicz prowadził Abha Club w dziewięciu spotkaniach - zaledwie trzy z nich wygrał, a pozostałe sześć przegrał. Jego podopieczni zdobyli w tym czasie pięć bramek, tracąc przy tym 14.

Szczególnie bolesna była ostatnia porażka, gdy gospodarze z Abhy przegrali stosunkiem 0-1 z beniaminkiem Al-Riyadh.

Sprawa zaczyna robić się poważna, a margines błędu kurczyć w błyskawicznym tempie. Tak naprawdę, możliwe, że cierpliwość włodarzy już się wyczerpała.

Portal arriyadiyah.com donosi, że poczynania zespołu Michniewicza bardzo martwią zarząd. Ten w niedzielny wieczór zwoła pilne posiedzenie. Na nim może zapaść decyzja o przedwczesnym zakończeniu współpracy z 53-latkiem.

Były selekcjoner reprezentacji Polski z pewnością czuje pismo nosem. Na przedmeczowej konferencji przyznał, że nie boi się zwolnienia.

- Takie jest życie trenerów. W dalszym ciągu zamierzam budować ten zespół - powiedział trener, który sięgał dwukrotnie po mistrzostwo Polski (najpierw z Zagłębiem Lubin, a później Legią Warszawa).

Michniewicz pracę w Arabii Saudyjskiej rozpoczął niecałe cztery miesiące temu. Wcześniej pozostawał bez zatrudnienia po tym, jak w burzliwych okolicznościach odchodził z rodzimej kadry po Mistrzostwach Świata w Katarze.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy