Pinto zostaje w Barcelonie

Pinto zostaje w Barcelonie fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Football Espana

Agent Jose Manuela Pinto, Juan Maraver poinformował, iż jego klient pozostanie w Barcelonie i nie przeniesie się do Betisu Sevilla.

- Jestem przekonany, że Pinto z pewnością nie odejdzie w styczniu z klubu, z którym jest w stanie wygrać jeszcze mnóstwo tytułów. Poza tym Jose prowadzi swój własny biznes w Barcelonie i jest w tym mieście bardzo zadomowiony - skomentował Juan Maraver.

- Cała ta plotka bardzo mnie zaskoczyła, zwłaszcza, że to dopiero początek października. Wraz z dyrektorem sportowym Andoni Zubizarettą co roku około grudnia/stycznia siadamy do rozmów odnośnie nowego kontraktu i analizujemy sytuację zawodnika w klubie. W styczniu przedłużył swój kontrakt, jednak niedługo musimy się spotkać, aby omówić szczegóły odnośnie umowy na następny rok" – zakończył.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie Wisła Kraków pozbędzie się niechcianego pomocnika. „99 procent” [POTWIERDZONE] Wisła Kraków pozbędzie się niechcianego pomocnika. „99 procent” [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa: To drugi letni nabytek mistrza Polski [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: To drugi letni nabytek mistrza Polski [OFICJALNIE] Carlo Ancelotti bardzo go ceni. Real Madryt może ruszyć po niego w letnim oknie transferowym Carlo Ancelotti bardzo go ceni. Real Madryt może ruszyć po niego w letnim oknie transferowym Raków Częstochowa: Potwierdzenie dwóch transferów tuż-tuż Raków Częstochowa: Potwierdzenie dwóch transferów tuż-tuż PSV Eindhoven zauroczone Polakiem. Chce go u siebie PSV Eindhoven zauroczone Polakiem. Chce go u siebie Lech Poznań: Zwrot akcji w sprawie zawodnika „Kolejorza”. Oferta przyjęta Lech Poznań: Zwrot akcji w sprawie zawodnika „Kolejorza”. Oferta przyjęta

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy