Plan Juventusu na pozyskanie Tolisso

Plan Juventusu na pozyskanie Tolisso
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Corriere dello Sport

Juventus wciąż stara się o pomocnika Lyonu, Corentina Tolisso i bierze pod uwagę wymianę zawodników.

Pomocnik opuścił w obecnej kampanii tylko trzy ligowe spotkania „Les Gones”. Francuz przyciąga uwagę klubów z całej Europy, ale to Juventus wyszedł na prowadzenie w walce o jego usługi. Dyrektorzy „Starej Damy” od kilku tygodni prowadzą zaawansowane rozmowy w sprawie letniego transferu piłkarza i są coraz bliżej osiągnięcia porozumienia.

Kwestią sporną pozostaje wycena 22-latka. Mistrzowie Włoch oferują za Tolisso około 30 milionów euro, ale Francuzi wyceniają swoją gwiazdę na 40 milionów. Władze Juventusu pozostają jednak optymistycznie nastawione do transakcji i „Corriere dello Sport” informuje, że już mają plan, jak zniwelować powstałą różnicę. W ramach rozliczenia do Ligue 1 miałby przenieść się Mario Lemina.

„Bianconeri” wyceniają Gabończyka na 20 milionów euro, dlatego włączenie go do oferty wiązałoby się z nieznacznym obniżeniem kwoty, która miałaby trafić na konto Lyonu. Takie rozwiązanie byłoby na rękę Olympique, ponieważ do klubu od razu trafiłby następca Tolisso. Szczególne zainteresowanie wzbudził jednak fakt, że Lemina grał wcześniej dla Marsylii, jednego z głównych rywali Lyonu.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych MEDIA: Chelsea dogadana z Uğurcanem Çakırem MEDIA: Chelsea dogadana z Uğurcanem Çakırem Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liverpool nie kupi Thiago Alcântary

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy