Plan Juventusu na pozyskanie Tolisso

Plan Juventusu na pozyskanie Tolisso
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Corriere dello Sport

Juventus wciąż stara się o pomocnika Lyonu, Corentina Tolisso i bierze pod uwagę wymianę zawodników.

Pomocnik opuścił w obecnej kampanii tylko trzy ligowe spotkania „Les Gones”. Francuz przyciąga uwagę klubów z całej Europy, ale to Juventus wyszedł na prowadzenie w walce o jego usługi. Dyrektorzy „Starej Damy” od kilku tygodni prowadzą zaawansowane rozmowy w sprawie letniego transferu piłkarza i są coraz bliżej osiągnięcia porozumienia.

Kwestią sporną pozostaje wycena 22-latka. Mistrzowie Włoch oferują za Tolisso około 30 milionów euro, ale Francuzi wyceniają swoją gwiazdę na 40 milionów. Władze Juventusu pozostają jednak optymistycznie nastawione do transakcji i „Corriere dello Sport” informuje, że już mają plan, jak zniwelować powstałą różnicę. W ramach rozliczenia do Ligue 1 miałby przenieść się Mario Lemina.

„Bianconeri” wyceniają Gabończyka na 20 milionów euro, dlatego włączenie go do oferty wiązałoby się z nieznacznym obniżeniem kwoty, która miałaby trafić na konto Lyonu. Takie rozwiązanie byłoby na rękę Olympique, ponieważ do klubu od razu trafiłby następca Tolisso. Szczególne zainteresowanie wzbudził jednak fakt, że Lemina grał wcześniej dla Marsylii, jednego z głównych rywali Lyonu.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Balotelli przejdzie testy medyczne. Jednak nie Brazylia! Balotelli przejdzie testy medyczne. Jednak nie Brazylia! OFICJALNIE: Cracovia ocenia sędziego Stefańskiego. Wytyka mu DZIESIĘĆ błędów i małżeństwo z fanką Wisły Kraków [WIDEO] OFICJALNIE: Cracovia ocenia sędziego Stefańskiego. Wytyka mu DZIESIĘĆ błędów i małżeństwo z fanką Wisły Kraków [WIDEO] Raków Częstochowa liczy na rekordową sprzedaż. Trzy miliony euro odrzucone Raków Częstochowa liczy na rekordową sprzedaż. Trzy miliony euro odrzucone Oburzające zachowanie przedstawicieli Cracovii. Prezesowi Filipiakowi puściły nerwy: Stefański! Jesteś chu...! [WIDEO] Oburzające zachowanie przedstawicieli Cracovii. Prezesowi Filipiakowi puściły nerwy: Stefański! Jesteś chu...! [WIDEO] Szoboszlai od stycznia w Realu Madryt?! Zidane skontaktował się z Węgrem Szoboszlai od stycznia w Realu Madryt?! Zidane skontaktował się z Węgrem Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy