Pochettino o swojej przyszłości. Jasna deklaracja!

Pochettino o swojej przyszłości. Jasna deklaracja! fot.
Norbert Bożejewicz
Źródło: talkSPORT

Mauricio Pochettino przyznał w rozmowie z „talkSPORT”, że nie zamierza w najbliższym czasie opuszczać szeregów Tottenhamu.

Argentyński szkoleniowiec jest już od dłuższego czasu łączony z objęciem jednej z najbogatszych europejskich drużyn.

Przed startem tego sezonu dużo pisało się o jego możliwym przejściu do Realu Madryt. Z kolei w kończących się rozgrywkach nazwisko 47-latka było łączone z Manchesterem United i ostatnio z Juventusem.

Mauricio Pochettino postanowił odnieść się w rozmowie z „talkSPORT” do plotek na temat jego możliwej przeprowadzki do Turynu.

- Tottenham jest dla mnie najlepszym klubem na świecie. Nikt nie ma obecnie lepszego ośrodka treningowego i stadionu. Nadal mamy jednak dużo pracy do wykonania i jestem zmotywowany do pozostania w zespole, aby dać mu to, na co zasługuje. Musimy wykonać ten kolejny krok i musimy kontynuować nasz projekt, aby drużyna znalazła się w gronie najelpszych - zapewnił menedżer „Kogutów”, który zdaniem niektórych włoskich mediów miał już nawet ustalić szczegóły indywidualnego kontraktu ze „Starą Damą”.

Argentyńczyk rozpoczął swoją pracę w londyńskim zespole w maju 2014 roku. Od tego czasu nie udało mu się sięgnąć z nim po jakiekolwiek trofeum, ale wkrótce może ulec to zmianie, kiedy to piłkarze Tottenhamu staną 1 czerwca przed olbrzymią szansą na zgarnięcie najniecniejszego pucharu na Starym Kontynencie za wygranie Ligi Mistrzów. Tottenham w wielkim finale tych rozgrywek zmierzy się z Liverpoolem.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy