Pochettino w Manchesterze United? Brytyjscy dziennikarze nie mają wątpliwości, że Argentyńczyk tego chce

Pochettino w Manchesterze United? Brytyjscy dziennikarze nie mają wątpliwości, że Argentyńczyk tego chce fot. Tottenham
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The Manchester Evening News

„The Manchester Evening News” sugeruje, że Mauricio Pochettino jest bardzo zainteresowany objęciem Manchesteru United.

Dwa tygodnie temu argentyński szkoleniowiec został zwolniony z Tottenhamu. Od tamtej pory media łączyły go z kilkoma klubami. - Osoba w moim wieku nie potrzebuje zbyt wiele czasu na regenerację. Jestem otwarty na wysłuchanie ofert. Zamierzam powrócić do pracy w Europie - przyznał sam Pochettino zapytany o swoją przyszłość.

Według „The Manchester Evening News” Argentyńczyk zdecydowanie najprzychylniej spogląda na możliwość podjęcia pracy w MU. Ta opcja jest dla niego najbardziej atrakcyjna i 47-latek chciałby się podjąć takiego wyzwania.

Biorąc pod uwagę te doniesienia, można przypuszczać, że jeśli władze „Czerwonych Diabłów” przedstawią mu konkretną ofertę, ten na pewno jej nie odrzuci. Oczywiście najpierw z drużyną z Old Trafford musi pożegnać się Ole Gunnar Solskjær. Pozycja Norwega nie jest jednak mocna, w dodatku w najbliższych dniach MU czekają trudne spotkania z Tottenhamem oraz Manchester City (środa i sobota).

Pochettino już w przeszłości był łączony z przeprowadzką na Old Trafford. Do tej pory największym problemem był jego kontrakt z „Kogutami”. Teraz go nie ma.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy