Pochettino wreszcie dostępny bez kwoty odstępnego

Pochettino wreszcie dostępny bez kwoty odstępnego fot. Tottenham
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: The Telegraph

Mauricio Pochettino może już bez żadnych przeszkód podpisać kontrakt z nowym pracodawcą po tym, jak wygasły zapisy parafowane przez niego przy zakończeniu współpracy z Tottenhamem - poinformował „The Telegraph”.

Argentyński szkoleniowiec zawarł specjalne porozumienie z przedstawicielami „Kogutów” i w momencie rozstania z klubem zagwarantował mu możliwość otrzymania rekompensaty, jeżeli w przeciągu pół roku od opuszczenia klubu związałby się z nowym pracodawcą.

Mauricio Pochettino znajdował się przez ostatnie sześć miesięcy w kręgu zainteresowań kilku drużyn, ale żaden z nich nie zdecydował się lub nie przekonał do tej pory 48-latka do powrotu na ławkę trenerską.

Teraz sprawa najbliższej przyszłości Argentyńczyka nabierze zapewne rozpędu, ponieważ dziennikarze „The Telegraph” przekonują, że wspomniana klauzula przestała już obowiązywać, dlatego żaden z klubów zainteresowanych byłym opiekunem Tottenhamu nie musi kontaktować się z zespołem z Londynu przy zawieraniu z nim kontraktu.

W mediach pojawiło się już wiele informacji na temat przyszłego miejsca pracy Pochettino. Obecnie największe szanse na jego zatrudnienie mogą mieć Newcastle United oraz AC Milan. Pierwszy z nich będzie mógł sobie pozwolić na to, jeżeli zostanie ostatecznie przejęty przez Publiczny Fundusz Inwestycyjny z Arabii Saudyjskiej, a w drugim wszystko wydaje się, że uzależnione zostanie od Ralfa Rangnicka, który ma zaopiekować się działem sportowym klubu Serie A.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy