Podbeskidzie Bielsko-Biała stawia na trenerski duet [OFICJALNIE]

Podbeskidzie Bielsko-Biała stawia na trenerski duet [OFICJALNIE]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Podbeskidzie Bielsko-Biała

Piotr Jawny i Marcin Dymkowski będą od nowego sezonu odpowiadać za wyniki osiągane przez Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Przedstawiciele „Górali” po zanotowaniu spadku z Ekstraklasy postanowili dokonać zmiany na stanowisku pierwszego szkoleniowca.

Z tego też względu rozstali się najpierw z Robertem Kasperczykiem, a teraz ogłosili zatrudnienie trenerskiego duetu, który w teorii będzie odpowiadał za wyniki osiągane przed Podbeskidzie w nadchodzącym sezonie.

Władze ekipy z Bielska-Białej podpisały dwuletnie porozumienia z opcją przedłużenia z Piotrem Jawnym i Marcinem Dymkowskim, którzy do tej pory pracowali razem w rezerwach Śląska Wrocław.

Pierwszy z wymienionych panów objął formalnie funkcję pierwszego szkoleniowca. Z kolei drugi będzie pełnił rolę jego asystenta.

Obaj występowali w przeszłości na pozycji środkowych obrońców i w ostatnim czasie osiągali bardzo przyzwoite rezultaty z ekipą z województwa dolnośląskiego, z którą najpierw awansowali z III do II ligi i następnie zajęli w niej wysokie ósme miejsce w niedawno zakończonych rozgrywkach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy