Podbeskidzie finalizuje pierwszy transfer po awansie do Ekstraklasy

Podbeskidzie finalizuje pierwszy transfer po awansie do Ekstraklasy
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Przegląd Sportowy

Nowym piłkarzem Podbeskidzia Biesko-Biała ma zostać Gergő Kocsis, o czym donosi „Przegląd Sportowy”.

Po awansie do Ekstraklasy działacze beniaminka bardzo szybko ruszają do ofensywy transferowej. Lada moment powinni ogłosić pozyskanie nowego piłkarza.

Do drużyny prowadzonej przez Krzysztofa Brede ma dołączyć Gergő Kocsis.

Węgier zjawi się na testach medycznych. Jeśli te wypadną pomyślnie, parafuje kontrakt.

Defensywny pomocnik piłkarsko wychowywał się w Niemczech, bo do Stuttgartu przeniósł się jako 15-latek, potem grał też w akademii Augsburga. Potem, już jako senior, był związany z Videotonem, Puskás Akadémia, Diósgyőri, Dunajską Stredą i MFK Karviną. Ostatnia występował w Zalaegerszegi. W latach 2014-2015 reprezentował Węgry w kategorii wiekowej U-21, jednak do tej pory nie zadebiutował w pierwszej kadrze.

W minionym sezonie 26-latek rozegrał łącznie 32 mecze, notując trzy asysty.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Moder zdradził kulisy transferu do Brighton & Hove Albion Moder zdradził kulisy transferu do Brighton & Hove Albion 5 wniosków po El Clásico 5 wniosków po El Clásico Monchi z dwoma ambitnymi celami. Hitowe transfery Sevilli już w styczniu?! Monchi z dwoma ambitnymi celami. Hitowe transfery Sevilli już w styczniu?! Håland głównym celem transferowym Manchesteru United na środek ataku Håland głównym celem transferowym Manchesteru United na środek ataku Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy