Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆

Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 fot. Marcel Paschertz / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Christian Falk

Lukas Podolski znalazł się w kręgu zainteresowań dwóch zespołów występujących w Major League Soccer - poinformował Christian Falk ze „Sport Bilda”.

Były reprezentant Niemiec jest związany z tureckim Antalyasporem do końca trwających rozgrywek i przynajmniej na chwilę obecną niewiele na to wskazuje, aby miał otrzymać propozycję zawarcia nowej rocznej umowy.

Z zaistniałej sytuacji stara się naturalnie skorzystać pokaźna liczba klubów, która chciałaby nawiązać krótszą lub dłuższą współpracę z 35-letnim zawodnikiem.

Christian Falk ze „Sport Bilda” przekonuje, że wśród zespołów zainteresowanych usługami Lukasa Podolskiego są dwie ekipy rywalizującej w Major League Soccer i jedną z nich ma być FC Cincinnati, gdzie na co dzień występuje Przemysław Tytoń.

Doświadczony napastnik z pewnością pochyli się nad ewentualną ofertą umożliwiającą mu po raz kolejny opuszczenie Europy po tym, jak w latach 2017-2020 z powodzeniem występował w japońskim Vissel Kobe.

Jeżeli były reprezentant Niemiec zaakceptowałby jedną z propozycji nadesłanych z Ameryki Północnej, to musiałby po raz kolejny odłożyć na później swoje plany związane z zasileniem szeregów Górnika Zabrze. 35-latek obiecał już jakiś czas temu, że prędzej czy później dołączył do polskiego zespołu, którego jest wielkim fanem.

Do tej pory przedstawiciele ekipy z Ekstraklasy podjęli parę prób sprowadzenia do siebie Podolskiego, ale ten postanowił inaczej pokierować swoją karierą.

Doświadczony piłkarz wystąpił w 19 spotkaniach w tym sezonie i strzelił w nich trzy gole oraz zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Newcastle United przedłuży kontrakt gwiazdy. Latem może zrobić się bardzo ciekawie Newcastle United przedłuży kontrakt gwiazdy. Latem może zrobić się bardzo ciekawie W grudniu został mistrzem świata, teraz rozważa zakończenie kariery. „Nie chcę skończyć zgorzkniały” W grudniu został mistrzem świata, teraz rozważa zakończenie kariery. „Nie chcę skończyć zgorzkniały” OFICJALNIE: Vitor Roque po badaniach. FC Barcelona wie, na czym stoi OFICJALNIE: Vitor Roque po badaniach. FC Barcelona wie, na czym stoi „Wyśmiany” Manchester United. Nici z transferu odkrycia Premier League „Wyśmiany” Manchester United. Nici z transferu odkrycia Premier League EA Sports FC 24:  20 najlepszych napastników. Czas na zmianę warty EA Sports FC 24: 20 najlepszych napastników. Czas na zmianę warty Prezes ŁKS-u nie wytrzymał. Wymowny wpis w sprawie sędziego Daniela Stefańskiego Prezes ŁKS-u nie wytrzymał. Wymowny wpis w sprawie sędziego Daniela Stefańskiego Eugen Polanski czerpał wzorce od najlepszych trenerów. „Dużo od nich wyciągnąłem” Eugen Polanski czerpał wzorce od najlepszych trenerów. „Dużo od nich wyciągnąłem”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy