Podolski wciąż myśli o Górniku Zabrze. „Chcę w nim zagrać”

Podolski wciąż myśli o Górniku Zabrze. „Chcę w nim zagrać” fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Super Express

Lukas Podolski zapewnił, że nie zrezygnował ze swoich planów dotyczących występów w barwach Górnika Zabrze.

Były reprezentant Niemiec był w trwającym zimowym okienku transferowym łączony z zasilenie różnych klubów. Konkretnych propozycji otrzymał kilka i spośród nich zdecydował się zaakceptować tą przedstawioną mu przez właścicieli Antalyasporu.

Wybór dokonany przez doświadczonego napastnika nie spotkał się naturalnie z aprobatą sympatyków Górnika Zabrze, którzy liczyli na to, że 34-letni zawodnik spełni złożoną w przeszłości obietnicę dotyczącą zasilenia szeregów polskiego zespołu.

Sam zainteresowany w rozmowie z Piotrem Koźmińskim z „Super Expressu” zapewnił, że nie porzucił pomysłu dotyczącego występów w barwach ekipy z województwa śląskiego.

- Ja sobie drogi do Górnika nie zamykam. Nie prowadziłem żadnych gierek z działaczami z Zabrza, z Arturem Płatkiem, bo to z nim najczęściej rozmawiałem. Mówiłem uczciwie, że się zastanawiam nad grą w Górniku, ale podkreślałem, że mam też inne oferty, że wybiorę to, co w danym momencie będzie najlepsze dla mojej rodziny - powiedział Podolski.

- Z mojej strony nic się nie zmieniło. Kocham Górnika i wciąż chcę w nim zagrać. Pamiętam co obiecałem działaczowi tego klubu, świętej pamięci Krzyśkowi Majowi. Pamiętam też to, co mówiłem mojej ukochanej babci, że chciałbym, aby choć raz zobaczyła mnie w barwach Górnika. Niestety, babcia niedawno zmarła, choć dożyła pięknego wieku – miała ponad 90 lat. Ja się z mojej obietnicy nie wycofuję, ale to wszystko musi być dobrze poukładane - zapewnił były reprezentant Niemiec.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy