Podolski wciąż myśli o Górniku Zabrze. „Chcę w nim zagrać”

Podolski wciąż myśli o Górniku Zabrze. „Chcę w nim zagrać” fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Super Express

Lukas Podolski zapewnił, że nie zrezygnował ze swoich planów dotyczących występów w barwach Górnika Zabrze.

Były reprezentant Niemiec był w trwającym zimowym okienku transferowym łączony z zasilenie różnych klubów. Konkretnych propozycji otrzymał kilka i spośród nich zdecydował się zaakceptować tą przedstawioną mu przez właścicieli Antalyasporu.

Wybór dokonany przez doświadczonego napastnika nie spotkał się naturalnie z aprobatą sympatyków Górnika Zabrze, którzy liczyli na to, że 34-letni zawodnik spełni złożoną w przeszłości obietnicę dotyczącą zasilenia szeregów polskiego zespołu.

Sam zainteresowany w rozmowie z Piotrem Koźmińskim z „Super Expressu” zapewnił, że nie porzucił pomysłu dotyczącego występów w barwach ekipy z województwa śląskiego.

- Ja sobie drogi do Górnika nie zamykam. Nie prowadziłem żadnych gierek z działaczami z Zabrza, z Arturem Płatkiem, bo to z nim najczęściej rozmawiałem. Mówiłem uczciwie, że się zastanawiam nad grą w Górniku, ale podkreślałem, że mam też inne oferty, że wybiorę to, co w danym momencie będzie najlepsze dla mojej rodziny - powiedział Podolski.

- Z mojej strony nic się nie zmieniło. Kocham Górnika i wciąż chcę w nim zagrać. Pamiętam co obiecałem działaczowi tego klubu, świętej pamięci Krzyśkowi Majowi. Pamiętam też to, co mówiłem mojej ukochanej babci, że chciałbym, aby choć raz zobaczyła mnie w barwach Górnika. Niestety, babcia niedawno zmarła, choć dożyła pięknego wieku – miała ponad 90 lat. Ja się z mojej obietnicy nie wycofuję, ale to wszystko musi być dobrze poukładane - zapewnił były reprezentant Niemiec.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Inter Mediolan planuje wielką wymianę. Jest gotów pożegnać się Lautaro Martínezem Inter Mediolan planuje wielką wymianę. Jest gotów pożegnać się Lautaro Martínezem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy