Podolski z kolejną deklaracją na temat nowego klubu. Tym razem zamierza dodatkowo... zmienić dyscyplinę

Podolski z kolejną deklaracją na temat nowego klubu. Tym razem zamierza dodatkowo... zmienić dyscyplinę fot. Marcel Paschertz / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Kölner Haie

Lukas Podolski włączył się aktywnie w ratowanie przed upadkiem zasłużonego hokejowego klubu - Kölner Haie. Były reprezentant Niemiec zapowiedział, że zostanie jego zawodnikiem, jeżeli kibice spełnią jeden istotny dla niego warunek.

Wybuch pandemii koronawirusa sprawił, że praktycznie każde większe czy mniejsze przedsiębiorstwo boryka się z różnego rodzaju problemami finansowymi. Niektóre z nich znajdują się wręcz w opłakanej sytuacji i grozi im kompletne bankructwo.

Z takimi przypadkiem ma do czynienia wielokrotny medalista rozgrywek hokejowych w Niemczech - Kölner Haie.

Ta wiadomość dotarła między innymi do Lukasa Podolskiego, który postanowił aktywnie włączyć się w akcję zespołu sprzedającego wirtualne bilety w celu zgromadzenia w ten sposób funduszy na dalsze funkcjonowanie.

Doświadczony napastnik skontaktował się z przedstawicielami ośmiokrotnego mistrza kraju i zaproponował im ciekawy zakład, którego stawką jest gościnny występ 35-latka na lodowisku.

- Jeśli uda Wam się przekroczyć pulę 100000 sprzedanych wirtualnych biletów w akcji #immerwigger, to zostanę graczem Kölner Haie - poinformował były reprezentant Niemiec.

- Byłbym szczęśliwy, gdyby Lukas był z nami w szatni. Co prawda w dość późnym wieku wszedłby na lodowisko, ale z jego atletycznymi warunkami miałby wiele wspólnego z hokejem. Jestem ciekawy, jak sobie poradzi - powiedział trener Uwe Krupp.

Kölner Haie sprzedaje wirtualne bilety od 28 października. Do tej pory radził sobie całkiem nieźle w tym aspekcie, ale po deklaracji Podolskiego zanotował wzrost wydawanych wejściówek i kilkanaście godzin temu poinformował, że brakuje mu już tylko lub aż 5000, aby gracz tureckiego Antalyasporu zamienił tymczasowo korki na łyżwy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Obrzydliwy transparent kibiców Panathinaikosu [WIDEO]. Opóźnione derby Aten Obrzydliwy transparent kibiców Panathinaikosu [WIDEO]. Opóźnione derby Aten „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce piłkarzy z najmocniejszym strzałem w EA Sports FC 24. Tak wygląda TOP 17! Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce piłkarzy z najmocniejszym strzałem w EA Sports FC 24. Tak wygląda TOP 17! Manchester City chce zrobić z niego mężczyznę. Transfer ma być przesądzony Manchester City chce zrobić z niego mężczyznę. Transfer ma być przesądzony Sieć pizzerii śmieje się z Chelsea Sieć pizzerii śmieje się z Chelsea Piłkarze PSG po Le Classique:  Pierdo***e swoje matki [WIDEO] Piłkarze PSG po Le Classique: Pierdo***e swoje matki [WIDEO] Lech Poznań: Piłkarz „Kolejorza” wypada z gry na miesiąc [OFICJALNIE] Lech Poznań: Piłkarz „Kolejorza” wypada z gry na miesiąc [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy