Pogba wznieca spekulacje. Spotkanie z Zidane'em!

Pogba wznieca spekulacje. Spotkanie z Zidane'em!
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Daily Mirror | Daily Mail | Marca

Pomocnik Manchesteru United, Paul Pogba, wykorzystał czas spędzony w Dubaju, by spotkać się z Zinedine'em Zidane'em, trenerem Realu Madryt.

Latem Paul Pogba dawał wyraźne sygnały, że nie jest zbyt zadowolony ze swojego pobytu na Old Trafford i chciałby zmienić otoczenie. Jego priorytetami były potencjalne przeprowadzki do Realu Madryt lub Juventusu, z czego ten pierwszy najdłużej pozostawał w grze. „Królewscy” bardzo długo walczyli o Francuza pomimo wielkiego oporu ze strony Manchesteru United, a wszystko ze względu na wolę Zinedine'a Zidane'a, który nie zamierzał akceptować półśrodków i liczy właśnie na Pogbę.

Z transakcji nic nie wyszło, bo Anglicy postawili zaporową cenę, ale teraz spekulacje znów się wzmogły. Wszystko przez to, iż w Dubaju doszło do spotkania pomiędzy Pogbą a Zidane'em. Obaj panowie przebywają tam, choć w zupełnie innych sprawach. Pogba poleciał tam, by w lepszych warunkach dochodzić do siebie po kontuzji kostki, tymczasem „Zizou” brał udział w konferencji na temat zastosowania sztucznej inteligencji w sporcie.

Obowiązki i plany nie przeszkodziły im w spotkaniu, co uwiecznili fotoreporterzy brytyjskiego „Daily Mirror”. O ile można zakładać, że była to jedynie towarzyska pogawędka, wspomniany dziennik, jak i „Daily Mail” czy „Marca” są przekonane, że panowie wciąż myślą o współpracy.

Zidane chce wzmocnić swój środek pola i choć w ostatnich tygodniach zgodził się rozejrzeć za innymi opcjami, nadal bardzo chętnie przyjąłby swój letni priorytet. Pogba tymczasem z chęcią spróbowałby swoich sił pod wodzą rodaka, którego popisy na boisku podziwiał w dzieciństwie. Jego relacje z Manchesterem United znalazły się w patowej sytuacji i na razie nie ma mowy o przedłużeniu kontraktu. Piłkarz nadal chce odejść i szuka ku temu odpowiedniej okazji.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Trzy gole z rzutów wolnych w jednym meczu? Tak strzela wielki talent farerskiego futbolu [WIDEO] Trzy gole z rzutów wolnych w jednym meczu? Tak strzela wielki talent farerskiego futbolu [WIDEO] Wpadka piłkarzy Sevilli. Mogą posypać się kary Wpadka piłkarzy Sevilli. Mogą posypać się kary PSG: Tuchel vs Leonardo. Spory w sprawie kilku piłkarzy PSG: Tuchel vs Leonardo. Spory w sprawie kilku piłkarzy Wyjazdowa koszulka Manchesteru United na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Manchesteru United na nowy sezon [FOTO] FC Barcelona: Hitowy transfer Ousmane’a Dembélé do PSG?! FC Barcelona: Hitowy transfer Ousmane’a Dembélé do PSG?! Napoli sprzeda czterech piłkarzy za łączną kwotę 200 milionów euro?! Napoli sprzeda czterech piłkarzy za łączną kwotę 200 milionów euro?! Kryzys? Francuski klub przeprowadza największy transfer w swojej historii. Rekord większy od rekordu Ekstraklasy Kryzys? Francuski klub przeprowadza największy transfer w swojej historii. Rekord większy od rekordu Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy