Pogba wznieca spekulacje. Spotkanie z Zidane'em!

Pogba wznieca spekulacje. Spotkanie z Zidane'em!
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Daily Mirror | Daily Mail | Marca

Pomocnik Manchesteru United, Paul Pogba, wykorzystał czas spędzony w Dubaju, by spotkać się z Zinedine'em Zidane'em, trenerem Realu Madryt.

Latem Paul Pogba dawał wyraźne sygnały, że nie jest zbyt zadowolony ze swojego pobytu na Old Trafford i chciałby zmienić otoczenie. Jego priorytetami były potencjalne przeprowadzki do Realu Madryt lub Juventusu, z czego ten pierwszy najdłużej pozostawał w grze. „Królewscy” bardzo długo walczyli o Francuza pomimo wielkiego oporu ze strony Manchesteru United, a wszystko ze względu na wolę Zinedine'a Zidane'a, który nie zamierzał akceptować półśrodków i liczy właśnie na Pogbę.

Z transakcji nic nie wyszło, bo Anglicy postawili zaporową cenę, ale teraz spekulacje znów się wzmogły. Wszystko przez to, iż w Dubaju doszło do spotkania pomiędzy Pogbą a Zidane'em. Obaj panowie przebywają tam, choć w zupełnie innych sprawach. Pogba poleciał tam, by w lepszych warunkach dochodzić do siebie po kontuzji kostki, tymczasem „Zizou” brał udział w konferencji na temat zastosowania sztucznej inteligencji w sporcie.

Obowiązki i plany nie przeszkodziły im w spotkaniu, co uwiecznili fotoreporterzy brytyjskiego „Daily Mirror”. O ile można zakładać, że była to jedynie towarzyska pogawędka, wspomniany dziennik, jak i „Daily Mail” czy „Marca” są przekonane, że panowie wciąż myślą o współpracy.

Zidane chce wzmocnić swój środek pola i choć w ostatnich tygodniach zgodził się rozejrzeć za innymi opcjami, nadal bardzo chętnie przyjąłby swój letni priorytet. Pogba tymczasem z chęcią spróbowałby swoich sił pod wodzą rodaka, którego popisy na boisku podziwiał w dzieciństwie. Jego relacje z Manchesterem United znalazły się w patowej sytuacji i na razie nie ma mowy o przedłużeniu kontraktu. Piłkarz nadal chce odejść i szuka ku temu odpowiedniej okazji.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro OFICJALNIE: Keita Baldé opuścił AS Monaco OFICJALNIE: Keita Baldé opuścił AS Monaco

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy