Pogba wznieca spekulacje. Spotkanie z Zidane'em!

Pogba wznieca spekulacje. Spotkanie z Zidane'em!
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Daily Mirror | Daily Mail | Marca

Pomocnik Manchesteru United, Paul Pogba, wykorzystał czas spędzony w Dubaju, by spotkać się z Zinedine'em Zidane'em, trenerem Realu Madryt.

Latem Paul Pogba dawał wyraźne sygnały, że nie jest zbyt zadowolony ze swojego pobytu na Old Trafford i chciałby zmienić otoczenie. Jego priorytetami były potencjalne przeprowadzki do Realu Madryt lub Juventusu, z czego ten pierwszy najdłużej pozostawał w grze. „Królewscy” bardzo długo walczyli o Francuza pomimo wielkiego oporu ze strony Manchesteru United, a wszystko ze względu na wolę Zinedine'a Zidane'a, który nie zamierzał akceptować półśrodków i liczy właśnie na Pogbę.

Z transakcji nic nie wyszło, bo Anglicy postawili zaporową cenę, ale teraz spekulacje znów się wzmogły. Wszystko przez to, iż w Dubaju doszło do spotkania pomiędzy Pogbą a Zidane'em. Obaj panowie przebywają tam, choć w zupełnie innych sprawach. Pogba poleciał tam, by w lepszych warunkach dochodzić do siebie po kontuzji kostki, tymczasem „Zizou” brał udział w konferencji na temat zastosowania sztucznej inteligencji w sporcie.

Obowiązki i plany nie przeszkodziły im w spotkaniu, co uwiecznili fotoreporterzy brytyjskiego „Daily Mirror”. O ile można zakładać, że była to jedynie towarzyska pogawędka, wspomniany dziennik, jak i „Daily Mail” czy „Marca” są przekonane, że panowie wciąż myślą o współpracy.

Zidane chce wzmocnić swój środek pola i choć w ostatnich tygodniach zgodził się rozejrzeć za innymi opcjami, nadal bardzo chętnie przyjąłby swój letni priorytet. Pogba tymczasem z chęcią spróbowałby swoich sił pod wodzą rodaka, którego popisy na boisku podziwiał w dzieciństwie. Jego relacje z Manchesterem United znalazły się w patowej sytuacji i na razie nie ma mowy o przedłużeniu kontraktu. Piłkarz nadal chce odejść i szuka ku temu odpowiedniej okazji.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy