„Pogoń Szczecin może liczyć kasę”. Dziennikarz pod wrażeniem pomocnika

„Pogoń Szczecin może liczyć kasę”. Dziennikarz pod wrażeniem pomocnika
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Tomasz Ćwiąkała [Twitter]

Mateusz Łęgowski z Pogoni Szczecin znalazł się w kadrze Fernando Santosa na czerwcowe mecze drużyny narodowej z Niemcami i Mołdawią, a na ten temat wypowiedział się Tomasz Ćwiąkała.

Fernado Santos ogłosił we wczesne wtorkowe popołudnie nazwiska zawodników, którzy znaleźli się na liście powołanych na czerwcowe mecze reprezentacji Polski. Jest w tej grupie kilka niespodzianek jak ponowna nieobecność Kamila Glika czy Grzegorza Krychowiaka.

Ponownie natomiast okazję zaprezentowania się na tle drużyny narodowej otrzyma Mateusz Łęgowski z Pogoni Szczecin.

20-latek od dłuższego czasu spisuje się naprawdę bardzo dobrze, co nie umknęło uwadze selekcjonera. Kto wie, czy nie otrzyma on zatem szansy z Niemcami lub Mołdawią.

Pod wrażeniem środkowego jest Tomasz Ćwiąkała, który dał temu upust za pośrednictwem Twittera.

- Mateusz Łęgowski - rocznik 2003, nie ma wokół niego jakiegoś hype’u, a już powołuje go drugi selekcjoner w krótkim odstępie czasu. Rynek ładnie chłopaka uwiarygodnił. Pogoń może liczyć kasę - napisał na Twitterze.

Mateusz Łęgowski rozegrał w tym sezonie 27 spotkań, a jego dorobek to trzy trafienia oraz trzy asysty.

Umowa wiąże go z Pogonią Szczecin do 30 czerwca 2025 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem” Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem” Zagadkowe zmiany Lionela Messiego i Jordiego Alby. Amerykanie w stanie alarmu Zagadkowe zmiany Lionela Messiego i Jordiego Alby. Amerykanie w stanie alarmu Tajemnicza klauzula w kontrakcie Harry'ego Kane'a. Prezes Tottenhamu podgrzał atmosferę Tajemnicza klauzula w kontrakcie Harry'ego Kane'a. Prezes Tottenhamu podgrzał atmosferę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy