Pogoń Szczecin przechwyci transfer Rakowa Częstochowa?!

Pogoń Szczecin przechwyci transfer Rakowa Częstochowa?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Tomasz Włodarczyk [Meczyki.pl]

Leonardo Koutris, który pierwotnie miał trafić do Rakowa Częstochowa, prawdopodobnie zasili ostatecznie Pogoń Szczecin - informuje Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.

Nie jest tajemnicą, że Raków Częstochowa od dłuższego czasu rozgląda się za kimś, kto byłby w stanie wzmocnić rywalizację na prawym wahadle. Wszystko po to, by nieco odciążyć Patryka Kuna.

W związku z tym na celownik trafił ostatnio Leonardo Koutris, o czym informował również Włodarczyk.

Defensor Olympiakosu w Grecji nie ma zbyt wielkich szans na regularne występy, dlatego mówiono o nim w kontekście transferu. Wydaje się jednak, że do transakcji ostatecznie nie dojdzie.

Lidera Ekstraklasy uprzedzi rzekomo Pogoń Szczecin.

27-latek jest już w drodze do Polski. Jeśli nic się nie zmieni, najpierw przejdzie testy medyczne, a jeśli te wypadną pomyślnie, złoży podpis pod umową. Szczegóły transakcji nie są na razie znane.

Siedmiokrotny reprezentant Grecji to wychowanek Ergotelis. Do Olympiakosu trafił w 2017 roku. Ponadto występował też w Mallorce oraz Fortunie Düsseldorf.

W tym sezonie Koutris zanotował tylko jeden występ.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona nie rezygnuje z mistrza świata FC Barcelona nie rezygnuje z mistrza świata Manchester United zakręci się w okolicach rekordu transferowego Premier League?! Kosmiczna oferta w przygotowaniu Manchester United zakręci się w okolicach rekordu transferowego Premier League?! Kosmiczna oferta w przygotowaniu Transfery - Relacja na żywo [06/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/02/2023] Złoty But: Coraz większy ścisk w peletonie goniącym Erlinga Brauta Haalanda [TOP 20] Złoty But: Coraz większy ścisk w peletonie goniącym Erlinga Brauta Haalanda [TOP 20] Pierre-Emerick Aubameyang z zaskakującym powrotem?! Nie chodzi o Barcelonę Pierre-Emerick Aubameyang z zaskakującym powrotem?! Nie chodzi o Barcelonę AS Roma negocjuje sprzedaż Nicolò Zaniolo. Włoch otwarty na transfer AS Roma negocjuje sprzedaż Nicolò Zaniolo. Włoch otwarty na transfer Gonçalo Feio: Prezes Motoru Lublin swoją bojaźliwą postawą utrudnia rozwój klubu Gonçalo Feio: Prezes Motoru Lublin swoją bojaźliwą postawą utrudnia rozwój klubu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy