Pogoń Szczecin zatrzyma swojego najlepszego strzelca?!

Pogoń Szczecin zatrzyma swojego najlepszego strzelca?! fot. Hubert Bertin / PressFocus
Dawid Basiak
Dawid Basiak
Źródło: Meczyki.pl

Efthymios Koulouris, który obecnie jest najbardziej skutecznym zawodnikiem Pogoni Szczecin, w rozmowie z Meczyki.pl zabrał głos w sprawie swojej dalszej przyszłości.

Efthymios Koulouris szeregi Pogoni Szczecin zasilił latem ubiegłego roku, przenosząc się wówczas z austriackiego LASK. Na ten moment transfer greckiego napastnika można śmiało określić mianem udanego, bowiem jest on najlepszym strzelcem szczecińskiego zespołu.

28-latek w obecnym sezonie wystąpił łącznie w 37 spotkaniach, zdobywając w nich siedemnaście bramek oraz notując dwie asysty.

Na ligowym podwórku do siatki rywali trafiał łącznie dwanaście razy, co sprawia, że wciąż liczy się on w walce o koronę króla strzelców. Do liderującego Erika Exposita aktualnie brakuje mu czterech goli.

Zawarty latem kontrakt Koulourisa obowiązuje do 30 czerwca 2026 roku, choć na ten moment kibice Pogoni zadają sobie pytanie, jak dalej będzie wyglądała jego przyszłość w drużynie ze Szczecina.

Imponujące statystyki sprawiają, że zainteresowanie jego osobą wskoczyło na bardzo wysoki poziom. Sam zawodnik w rozmowie z Meczyki.pl przyznał jednak, że jest w pełni skupiony na grze dla polskiego zespołu, w którym czuje się bardzo szczęśliwy.

- Jestem w pełni skoncentrowany na moim obecnym zespole. Kiedy rozmawiam z wieloma ludźmi, mówię to i chcę to powiedzieć również tobie. O ile wiesz, mam obowiązujący kontrakt. Uwielbiam tu być. Uwielbiam grać dla Pogoni. Wiele razy mówiłem o tym w wywiadach, których udzielam. Najważniejszą rzeczą dla mnie jest to, że jestem tu teraz naprawdę szczęśliwy. Mamy cele do zrealizowania do końca sezonu. Muszę więc być w pełni skoncentrowany na tym, co robię teraz - powiedział.

Koulouris już niebawem stanie przed wyśmienitą szansą, by przypieczętować swój pierwszy sukces w trykocie Pogoni. Mowa tu oczywiście o Pucharze Polski, gdzie w wielkim finale „Portowcy” zmierzą się z pierwszoligową Wisłą Kraków.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wysokość klauzuli Benjamina Šeško ustalona. Tyle będzie kosztował latem Wysokość klauzuli Benjamina Šeško ustalona. Tyle będzie kosztował latem Trzech kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Trzech kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Legia Warszawa zainteresowana niemieckim skrzydłowym Legia Warszawa zainteresowana niemieckim skrzydłowym Chelsea dopięła swego. Słowne porozumienie w sprawie transferu wielkiego talentu Chelsea dopięła swego. Słowne porozumienie w sprawie transferu wielkiego talentu Rafael Benítez rywalem... Marka Papszuna w walce o prestiżową posadę Rafael Benítez rywalem... Marka Papszuna w walce o prestiżową posadę Jagiellonia Białystok ratuje punkt w samej końcówce. Powrót na fotel lidera [WIDEO] Jagiellonia Białystok ratuje punkt w samej końcówce. Powrót na fotel lidera [WIDEO] Sensacyjny zwrot akcji w sprawie José Mourinho. To będzie jego nowy klub?! Sensacyjny zwrot akcji w sprawie José Mourinho. To będzie jego nowy klub?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy