Pogoni Szczecin rośnie pan piłkarz. „Absolutny szef” [WIDEO]

Pogoni Szczecin rośnie pan piłkarz. „Absolutny szef” [WIDEO] fot. Pogoń Szczecin
Źródło: Pogoń Szczecin [Twitter]

Rezerwy Pogoni Szczecin pokonały w spotkaniu III ligi Unię Swarzędz 3:1. Pięknego gola strzelił Adrian Przyborek.

Kilka minut przed końcem pierwszej połowy Unia Swarzędz objęła prowadzenie w starciu z rezerwami Pogoni Szczecin po bramce Łukasza Spławskiego. Już po przerwie wyrównał Błażej Starzycki, a w 55. minucie na listę strzelców wpisał się Adrian Przyborek.

16-letni zawodnik zdecydował się na akcję indywidualną, poradził sobie z rywalem i oddał strzał sprzed linii pola karnego. Piłka przed wpadnięciem do siatki odbiła się jeszcze od poprzeczki.

„Możemy tę bramkę oglądać w nieskończoność. Adrian Przyborek - absolutny szef!” - czytamy na koncie akademii Pogoni na Twitterze.

„Oho, chyba rośnie nam kolejny Pan Piłkarz” - skomentowało bramkę główne konto szczecińskiego klubu.

Urodzony w Koszalinie Przyborek zadebiutował w pierwszym zespole Pogoni w poprzednim sezonie. W obecnym zaliczył do tej pory siedem występów w Ekstraklasie, dwa w eliminacjach Ligi Konferencji Europy i jeden w Pucharze Polski.

Jeśli chodzi o rezerwy, to w niedzielnym meczu do siatki trafił jeszcze Marcin Szeibe i wygrały one 3:1. Aktualnie zajmują czwarte miejsce w tabeli drugiej grupy III ligi.