Pojedynek o M'Vilę

Pojedynek o M'Vilę fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sky Sport Italia

Francuski pomocnik, Yann M'Vila, prawdopodobnie odejdzie z Rubina Kazań.

W rosyjskiej drużynie występuje od 2013 roku, po tym jak za około 15 milionów euro przeniósł się ze Stade Rennais FC. Od dłuższego czasu spekuluje się, że opuści Premier Ligę, ponieważ nie jest zadowolony z pobytu w Rosji i w dalszym ciągu nie potrafił się w pełni zaaklimatyzować.

Jeszcze niedawno zainteresowanie 23-letnim zawodnikiem wykazywał Liverpool FC, a teraz o jego zakontraktowanie postarają się kluby włoskie, Inter i Napoli. Sam M'Vila wolałby przejść do drużyny z Mediolanu, jednak to "Azzurri" są bardziej zdeterminowani by go pozyskać.

Właściciel ekipy z Neapolu rozpoczął negocjacje z działaczami Rubina. Zaproponował wymianę w ramach której do Rosji miałby przejść Miguel Britos oraz dodatkowe kilka milionów euro. Innym możliwym rozwiązaniem jest wypożyczenie francuskiego pomocnika, ale umowa miałaby zawierać opcję transferu definitywnego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90  minut na Mistrzostwach Europy juniorów Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90 minut na Mistrzostwach Europy juniorów OFICJALNIE: Prawdopodobny uczestnik EURO 2024 zostaje w Cracovii OFICJALNIE: Prawdopodobny uczestnik EURO 2024 zostaje w Cracovii Ángel Rodado do Ekstraklasy?! Jest na liście życzeń Ángel Rodado do Ekstraklasy?! Jest na liście życzeń Podstawowy zawodnik Lecha Poznań ma na stole atrakcyjne oferty Podstawowy zawodnik Lecha Poznań ma na stole atrakcyjne oferty Sławomir Peszko o kontrowersyjnym filmiku Jacka Góralskiego Sławomir Peszko o kontrowersyjnym filmiku Jacka Góralskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy