Polak na testach w Leicester!

Polak na testach w Leicester!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Warta Poznań

Jędrzej Grobelny z Warty Poznań będzie w najbliższym czasie przebywał na testach w Leicester City.

Utalentowany golkiper wyjedzie do zespołu aktualnego mistrza Anglii już 29 stycznia i będzie w nim przebywał na testach do 5 lutego. W tym czasie 16-letni bramkarz nie będzie tylko trenował ze swoimi rówieśnikami, ale także wystąpi w spotkaniu towarzyskim przeciwko Tottenhamowi.

Dla Grobelnego nie będzie to pierwszy wyjazd do Wielkiej Brytanii. W październiku ubiegłego roku został zaproszony na testy przez Ipswich, gdzie miał okazję zapoznać się z panującymi warunkami treningowymi w jednej z lepszych drużyn z Championship. Szkoleniowcy ekipy z Portman Road byli wówczas bardzo zadowoleni z postawy polskiego zawodnika.

Na co dzień młody bramkarz regularnie występuje w zespole juniorów młodszych Warty Poznań, gdzie spisuje się na tyle dobrze, że dostał już nawet kilka powołań na selekcyjne zgrupowania reprezentacji Polski w swojej kategorii wiekowej.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Szymon Marciniak poprowadzi finał europejskiego pucharu? Jest na wąskiej liście kandydatów Szymon Marciniak poprowadzi finał europejskiego pucharu? Jest na wąskiej liście kandydatów Transfermarkt: 10 najwyżej wycenianych Brazylijczyków do lat 21 Transfermarkt: 10 najwyżej wycenianych Brazylijczyków do lat 21 Lublinianka się wzmacnia. OFICJALNIE: Tomasz Brzyski i Grzegorz Bonin w czwartej lidze Lublinianka się wzmacnia. OFICJALNIE: Tomasz Brzyski i Grzegorz Bonin w czwartej lidze OFICJALNIE: Mateusz Maćkowiak w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Mateusz Maćkowiak w Śląsku Wrocław Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy