Polak na testach w Leicester!

Polak na testach w Leicester!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Warta Poznań

Jędrzej Grobelny z Warty Poznań będzie w najbliższym czasie przebywał na testach w Leicester City.

Utalentowany golkiper wyjedzie do zespołu aktualnego mistrza Anglii już 29 stycznia i będzie w nim przebywał na testach do 5 lutego. W tym czasie 16-letni bramkarz nie będzie tylko trenował ze swoimi rówieśnikami, ale także wystąpi w spotkaniu towarzyskim przeciwko Tottenhamowi.

Dla Grobelnego nie będzie to pierwszy wyjazd do Wielkiej Brytanii. W październiku ubiegłego roku został zaproszony na testy przez Ipswich, gdzie miał okazję zapoznać się z panującymi warunkami treningowymi w jednej z lepszych drużyn z Championship. Szkoleniowcy ekipy z Portman Road byli wówczas bardzo zadowoleni z postawy polskiego zawodnika.

Na co dzień młody bramkarz regularnie występuje w zespole juniorów młodszych Warty Poznań, gdzie spisuje się na tyle dobrze, że dostał już nawet kilka powołań na selekcyjne zgrupowania reprezentacji Polski w swojej kategorii wiekowej.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Milik na okładce „La Gazzetta dello Sport”. Włosi sugerują transfer do Milanu Milik na okładce „La Gazzetta dello Sport”. Włosi sugerują transfer do Milanu OFICJALNIE: UEFA przekłada kolejne mecze i turnieje OFICJALNIE: UEFA przekłada kolejne mecze i turnieje Guilherme reprezentantem Polski? „W tej chwili nie muszę się już nad tym zastanawiać” Guilherme reprezentantem Polski? „W tej chwili nie muszę się już nad tym zastanawiać” Real Madryt: Trudne zadanie Zidane'a. Musi zrezygnować z... 12 piłkarzy Real Madryt: Trudne zadanie Zidane'a. Musi zrezygnować z... 12 piłkarzy Willian opuści Chelsea i... zostanie w Premier League? „To pierwsza opcja” Willian opuści Chelsea i... zostanie w Premier League? „To pierwsza opcja” Nie żyje Pape Diouf. Były prezes Olympique'u Marsylia był zakażony koronawirusem Nie żyje Pape Diouf. Były prezes Olympique'u Marsylia był zakażony koronawirusem Everton (na razie) z największą ofertą za Milika Everton (na razie) z największą ofertą za Milika

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy