Polak odmówił Chińczykom!

Polak odmówił Chińczykom!
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: East Anglian Daily Times

Bartosz Białkowski odrzucił ofertę gry w Chinach i negocjuje nowy kontrakt z Ipswich Town.

Polak jest szczęśliwy w ekipie "The Tractor Boys" i przyznaje, że z wielką chęcią zostanie w Ipswich. Nie zaprzecza także, że otrzymywał inne oferty, między innymi z Chin, lecz jego intencją jest kontynuowanie kariery w Championship.

- Jesteśmy już bardzo blisko podpisania nowej umowy i bardzo się z tego powodu cieszę - powiedział w rozmowie z "East Anglian Daily Times".

- To świetne miejsce do rozwoju, mam nadzieję, że zostanę tu na dłużej. Otrzymywałem inne oferty, między innymi z Chin, dzwoniono do mnie z pytaniem, czy jestem zainteresowany zmianą, ale tak nie jest. Nie interesuje mnie nic innego oprócz pozostania w Ipswich.

Obecny kontrakt Białkowskiego wygasa wraz z końcem sezonu. Polak trafił do Ipswich w 2014 roku i wystąpił do tej pory w 40 ligowych spotkaniach.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Barcelona ma plan B na wypadek braku transferu Depaya Barcelona ma plan B na wypadek braku transferu Depaya Puchar Polski: Hitowe starcie Widzewa Łódź z Legią Warszawa odwołane Puchar Polski: Hitowe starcie Widzewa Łódź z Legią Warszawa odwołane Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów na wtorkowe mecze Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów na wtorkowe mecze Cezary K., były agent Roberta Lewandowskiego, zatrzymany przez policję Cezary K., były agent Roberta Lewandowskiego, zatrzymany przez policję Premier League: Kane i Son gorsi już tylko od Lamparda i Drogby. Niesamowity początek sezonu duetu z Tottenhamu Premier League: Kane i Son gorsi już tylko od Lamparda i Drogby. Niesamowity początek sezonu duetu z Tottenhamu CIES: Najmłodsze jedenastki w Europie. Odmieniony AC Milan CIES: Najmłodsze jedenastki w Europie. Odmieniony AC Milan

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy