Polak w Manchesterze City? Jedzie na testy!

Polak w Manchesterze City? Jedzie na testy! fot. Transfery.info
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: Przegląd Sportowy

Adam Chrzanowski został zaproszony na testy do Manchesteru City.

17-latek w minionym sezonie zadebiutował w pierwszym zespole Lechii Gdańsk w Ekstraklasie w bezbramkowo zremisowanym spotkaniu z Lechem Poznań. Młody obrońca powszechnie jest uważany za jeden z największych polskich talentów, jeszcze przed przejściem do klubu z Trójmiasta interesowały się nimi takie zespoły jak m.in. Legia, Jagiellonia, wspominany już wcześniej "Kolejorz" czy nawet Twente.

Chociaż zawodnik nie ma za sobą wielkiego doświadczenia w dorosłej piłce, to dobrymi występami w Centralnej Lidze Juniorów wywarł niezłe wrażenie na skautach Manchesteru City. Teraz "The Citizens" zaprosili go na testy, które niekoniecznie muszą zakończyć się transferem. Wielkie zachodnie kluby często sprawdzają młodych graczy, z których czasem wybierają perełki.

Chrzanowski póki co nie ma zbyt wielkich szans na regularną grę w barwach pierwszej drużyny Lechii ze względu na dużą konkurencję w zespole prowadzonym przez Piotra Nowaka. Nie wiadomo jednak, czy uda się na testy do Manchesteru, ponieważ na to zgodę musiałby wyrazić klub z Gdańska.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy