Polska - Serbia. Gdzie oglądać mecz o awans na Mistrzostwa Świata U-17? [TRANSMISJA TV | STREAM]

2023-05-27 12:40:08; Aktualizacja: 1 rok temu
Polska - Serbia. Gdzie oglądać mecz o awans na Mistrzostwa Świata U-17? [TRANSMISJA TV | STREAM] Fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz Źródło: Transfery.info

W sobotę 27 maja zostanie rozegrany mecz pomiędzy młodzieżowymi reprezentacjami Polski i Serbii. Jego wynik zadecyduje o awansie do półfinału Mistrzostw Europy U-17 i da przepustkę do gry w mundialu w tej samej kategorii wiekowej. Gdzie można obejrzeć to starcie? Transmisja dostępna TV i online.

Drużyna prowadzona przez Marcina Włodarskiego zaprezentowała się bardzo udanie w eliminacjach do kontynentalnego championatu do lat 17 i na samej imprezie odbywającej się na Węgrzech postawiła na prezentowanie odważnego ofensywnego stylu gry.

Taki stan rzeczy przełożył się na odniesienie zwycięstwa w grupie A oraz trafienie na rówieśników z Serbii w fazie ćwierćfinałowej.

Stawka pojedynku z ekipą z Bałkanów jest bardzo wysoka, ponieważ wygrana zapewni jednej z drużyn udział w odbywających się na przełomie listopada i grudnia bieżącego roku Mistrzostwach Świata U-17.

Planowo miały one odbyć się w Peru. Ten kraj nie sprostał jednak wymaganiom dotyczącym przygotowaniu obiektu i został pozbawiony roli gospodarza. Nowego jeszcze nie wybrano.

O tym, kto przybliży się do zrealizowania postawionego sobie celu, dowiemy się 27 maja o godzinie 15:00, kiedy to rozpocznie się spotkanie prowadzone przez sędziego Elchin Masiyev, który w marcu 2023 roku miał okazję być rozjemcą spotkania z udziałem reprezentacji Polski U-19 z Izraelem (1:1) w ramach eliminacji Mistrzostw Europy do lat 19.

Polska - Serbia. Gdzie oglądać mecz ćwierćfinałowy Mistrzostw Europy U-17? Transmisja meczu w TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacji mobilnej i Smart TV z komentarzem Aleksandra Roja i Rafała Ulatowskiego.