Polska - Serbia. Gdzie oglądać mecz o awans na Mistrzostwa Świata U-17? [TRANSMISJA TV | STREAM]

Polska - Serbia. Gdzie oglądać mecz o awans na Mistrzostwa Świata U-17? [TRANSMISJA TV | STREAM] fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

W sobotę 27 maja zostanie rozegrany mecz pomiędzy młodzieżowymi reprezentacjami Polski i Serbii. Jego wynik zadecyduje o awansie do półfinału Mistrzostw Europy U-17 i da przepustkę do gry w mundialu w tej samej kategorii wiekowej. Gdzie można obejrzeć to starcie? Transmisja dostępna TV i online.

Drużyna prowadzona przez Marcina Włodarskiego zaprezentowała się bardzo udanie w eliminacjach do kontynentalnego championatu do lat 17 i na samej imprezie odbywającej się na Węgrzech postawiła na prezentowanie odważnego ofensywnego stylu gry.

Taki stan rzeczy przełożył się na odniesienie zwycięstwa w grupie A oraz trafienie na rówieśników z Serbii w fazie ćwierćfinałowej.

Stawka pojedynku z ekipą z Bałkanów jest bardzo wysoka, ponieważ wygrana zapewni jednej z drużyn udział w odbywających się na przełomie listopada i grudnia bieżącego roku Mistrzostwach Świata U-17.

Planowo miały one odbyć się w Peru. Ten kraj nie sprostał jednak wymaganiom dotyczącym przygotowaniu obiektu i został pozbawiony roli gospodarza. Nowego jeszcze nie wybrano.

O tym, kto przybliży się do zrealizowania postawionego sobie celu, dowiemy się 27 maja o godzinie 15:00, kiedy to rozpocznie się spotkanie prowadzone przez sędziego Elchin Masiyev, który w marcu 2023 roku miał okazję być rozjemcą spotkania z udziałem reprezentacji Polski U-19 z Izraelem (1:1) w ramach eliminacji Mistrzostw Europy do lat 19.

Polska - Serbia. Gdzie oglądać mecz ćwierćfinałowy Mistrzostw Europy U-17? Transmisja meczu w TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacji mobilnej i Smart TV z komentarzem Aleksandra Roja i Rafała Ulatowskiego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy