Polska U-21: Problemy przed meczem z Rosją. Kadra nie doleciała do Jekaterynburga!

Polska U-21: Problemy przed meczem z Rosją. Kadra nie doleciała do Jekaterynburga! fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Krzysztof Stanowski | E1.ru

Młodzieżowa reprezentacja Polski nie dotarła jeszcze do Jekaterynburga, gdzie ma w piątek rozegrać mecz eliminacyjny z Rosją z powodu awaryjnego lądowania innego samolotu.

Drużyna prowadzona przez Czesława Michniewicza udanie rozpoczęła kwalifikacje do udziału w przyszłorocznych Mistrzostwach Europy U-21 i po dwóch zwycięstwach nad Łotwą (1:0) oraz Estonią (4:0) prowadzi w tabeli grupy 5.

Teraz młody zespół „Biało-Czerwonych” zamierzał powalczyć o utrzymanie tej pozycji z mocniejszymi przeciwnikami, za jakich należy uznać Rosjan oraz Serbów.

Z pierwszym z wymienionych przeciwników mamy zmierzyć się 11 października o godz. 16:00 w Jekaterynburgu, ale niewykluczone, że ten termin ulegnie zmianie, ponieważ samolot z członkami naszego zespołu został zmuszony do lądowania w oddalonym o 200 kilometrów od miejsca docelowego Czelebińsku z powodu awaryjnego lądowania samolotu wojskowo-transportowego na lotnisku w Kolcowie.

Służba prasowa Centralnego Okręgu Wojskowego przyznała, że przyczyną tego zdarzenia było najprawdopodobniej niewysunięcie się podwozia i do czasu usunięcia maszyny wszystkie przyloty oraz odloty zostały anulowane.

Krzysztof Stanowski poinformował, że młodzieżowa reprezentacja Polski wciąż czeka w Czelebiński na dalszy rozwój sytuacji i zapewne z tego powodu nie zdąży na oficjalny trening na obiekcie w Jekaterynburgu, który został zaplanowany na godzinę 16:00 czasu polskiego, a to w efekcie może nawet spowodować konieczność przełożenia terminu rozegrania meczu z kadrą Rosji U-21.


Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin PSG: Bunt Neymara PSG: Bunt Neymara OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie OFICJALNIE: Marcin Budziński w Radomiaku OFICJALNIE: Marcin Budziński w Radomiaku OFICJALNIE: Stolarczyk selekcjonerem reprezentacji Polski U-19 OFICJALNIE: Stolarczyk selekcjonerem reprezentacji Polski U-19

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy