Polska wygrywa, nawet kiedy przegrywa - promocja BETFAN

Polska wygrywa, nawet kiedy przegrywa - promocja BETFAN fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Redakcja
Redakcja
Źródło: Transfery.info | BETFAN

Już o godzinie 21 Polska rozpocznie kluczowy dla niej mecz EURO 2020 - przeciwko Hiszpanii. Z tej okazji nasz partner, bukmacher BETFAN, przygotował specjalną promocję.

Kod promocyjny przy rejestracji: TRANSFERYINFO (link rejestracyjny).

W ramach promocji do dowolnego kuponu za dokładną kwotę 59 złotych można dodać specjalne zdarzenie z kursem 2,0 na zwycięstwo Polski w spotkaniu z Hiszpanią. Zostanie ono rozliczone także w przypadku remisu czy przegranej jako wygrana.

Szczegółowe warunki odnośnie kuponu:
1. Minimum 3 zdarzenia,
2. Musi zawierać typ na zwycięstwo Polski z Hiszpanią ze specjalnego zakładu,
3. Minimalny kurs łączny kuponu - 5.50,
4. Dokładna stawka - 59 złotych,
5. Kupon musi zostać rozliczony do 19.06, godziny 23:59,(innymi słowy - wszystkie zdarzenia z kuponu muszą zakończyć się przed północą).

Czas trwania:
1. 18.06, od godziny 16:00 do 19.06, godziny 21:00,
2. Każdemu Graczowi przysługuje jeden kupon w promocji,
3. W przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany i rozliczony,
4. W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe oraz zakłady systemowe.

LINK DO PROMOCJI: kliknij tutaj.

***

Oczywiście w międzyczasie obowiązuje wciąż promocja na EURO 2020 dla nowych klientów:

1. FREEBET 50 złotych z okazji EURO 2020: Po wpłacie w wysokości co najmniej 50 złotych automatycznie na konto zostanie dopisany darmowy zakład w wysokości 50 złotych.

2. CASHBACK 600 złotych: Po wpłacie 50-600 złotych, postawieniu zakładu na 50-600 złotych, gracz dostanie zwrot w wysokości stawki zakładu. Uwaga: zwrot dotyczy tylko pierwszego zakładu po dokonaniu pierwszego depozytu.

Kod promocyjny: TRANSFERYINFO

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy