Polski bramkarz zagra w Hiszpanii?!

Polski bramkarz zagra w Hiszpanii?!
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Jolanta Zasępa

Jak poinformowała Jolanta Zasępa, Grzegorz Sandomierski miał zostać zaoferowany włodarzom Málagi i Sportingu Gijón.

Polska dziennikarka sportowa przekazała informacje za pośrednictwem Twittera, zastrzegając, że takie wiadomości dotarły do niej z Hiszpanii. Według nich Sandomierski jest łączony z transferem do ligi hiszpańskiej, gdzie został zaoferowany dwóm klubom. Co ciekawe, oba są w zupełnie innej sytuacji, bo Málaga już na pewno spadnie z LaLiga, a Sporting ma spore szanse na awans do hiszpańskiej elity.

28-latek urodzony w Białymstoku próbował swoich sił w Europie już na początku przygody z piłką. To wtedy przyszło mu zastąpić w KRC Genk Thibauta Courtois. Wychowanek Jagiellonii nie podołał i nie doskoczył do tak wysoko zawieszonej poprzeczki, w międzyczasie próbując swoich sił na wypożyczeniu do Blackburn i Dinamie Zagrzeb. 

Sandomierski wrócił na właściwe tory dopiero w momencie powrotu do ojczyzny i podpisania umowy z Zawiszą Bydgoszcz. Golkiper zaczął ponownie prezentować wysoki poziom i otrzymał ofertę od Cracovii. W stolicy małopolski 28-latek grał do 10 marca, gdy rozwiązał umowę za porozumieniem stron.

Málaga w ostatnim czasie ma spore problemy, co przełożyło się na spadek zespołu ze stadionu La Rosaleda do LaLiga 2. Teoretycznie to w tej drużynie Sandomierski może mieć większe szanse na regularną grę.

Nieco inaczej sytuacja wygląda w ekipie trenowanej przez Rubéna Baraję. 42-latek prowadzi zespół do hiszpańskiej elity i polski bramkarz może nie wzbudzić jego zaufania.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy