Polski bramkarz zagra w Hiszpanii?!

Polski bramkarz zagra w Hiszpanii?!
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Jolanta Zasępa

Jak poinformowała Jolanta Zasępa, Grzegorz Sandomierski miał zostać zaoferowany włodarzom Málagi i Sportingu Gijón.

Polska dziennikarka sportowa przekazała informacje za pośrednictwem Twittera, zastrzegając, że takie wiadomości dotarły do niej z Hiszpanii. Według nich Sandomierski jest łączony z transferem do ligi hiszpańskiej, gdzie został zaoferowany dwóm klubom. Co ciekawe, oba są w zupełnie innej sytuacji, bo Málaga już na pewno spadnie z LaLiga, a Sporting ma spore szanse na awans do hiszpańskiej elity.

28-latek urodzony w Białymstoku próbował swoich sił w Europie już na początku przygody z piłką. To wtedy przyszło mu zastąpić w KRC Genk Thibauta Courtois. Wychowanek Jagiellonii nie podołał i nie doskoczył do tak wysoko zawieszonej poprzeczki, w międzyczasie próbując swoich sił na wypożyczeniu do Blackburn i Dinamie Zagrzeb. 

Sandomierski wrócił na właściwe tory dopiero w momencie powrotu do ojczyzny i podpisania umowy z Zawiszą Bydgoszcz. Golkiper zaczął ponownie prezentować wysoki poziom i otrzymał ofertę od Cracovii. W stolicy małopolski 28-latek grał do 10 marca, gdy rozwiązał umowę za porozumieniem stron.

Málaga w ostatnim czasie ma spore problemy, co przełożyło się na spadek zespołu ze stadionu La Rosaleda do LaLiga 2. Teoretycznie to w tej drużynie Sandomierski może mieć większe szanse na regularną grę.

Nieco inaczej sytuacja wygląda w ekipie trenowanej przez Rubéna Baraję. 42-latek prowadzi zespół do hiszpańskiej elity i polski bramkarz może nie wzbudzić jego zaufania.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Lille zaszalało, ale i zrobiło potencjalnie świetny biznes. OFICJALNIE: Jonathan David najdroższym transferem w historii klubu Lille zaszalało, ale i zrobiło potencjalnie świetny biznes. OFICJALNIE: Jonathan David najdroższym transferem w historii klubu OFICJALNIE: Höjbjerg w Tottenhamie OFICJALNIE: Höjbjerg w Tottenhamie Raków Częstochowa stawia na Greka. OFICJALNIE: Papanikoláou szóstym transferem okna Raków Częstochowa stawia na Greka. OFICJALNIE: Papanikoláou szóstym transferem okna Wisła Kraków sprowadziła Yawa Yeboaha. Ghańczyk w przeszłości zetknął się z wielką piłką [OFICJALNIE] Wisła Kraków sprowadziła Yawa Yeboaha. Ghańczyk w przeszłości zetknął się z wielką piłką [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy