Pomocnik Hamburga wybierze transfer do Turcji zamiast Arsenalu?

Pomocnik Hamburga wybierze transfer do Turcji zamiast Arsenalu?
Krzysztof Klebanowski
Krzysztof Klebanowski
Źródło: Daily Mail

Tolgay Arslan znajduje się na liście życzeń Arsenalu. Jednak „Kanonierzy” mogą się spóźnić, gdyż piłkarz jest bliski porozumienia z Beşiktaşem.

Umowa Arslana z niemieckim klubem ważna jest do 30 czerwca 2015 roku. Zawodnik oraz jego przedstawiciele czekają jeszcze na ewentualną reakcję Arsène’a Wengera przed sfinalizowaniem transakcji do tureckiego zespołu.

Francuski trener ma na oku środkowego pomocnika już od listopada. 24-latek latem będzie dostępny za darmo, ale już teraz może zawrzeć wstępną umowę z potencjalnym pracodawcą. Beşiktaş kusi go wysokim kontraktem.

Rodzice Arslana pochodzą z Turcji, ale piłkarz urodził się i dorastał w Paderbornie. Ma zatem obywatelstwo tureckie oraz niemieckie. Pomocnik grał w kadrze Turcji U-19 i U-21, ale ostatnio reprezentował młodzieżowe drużyny Niemiec (U-20 i U-21).


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Reprezentacja Polski: Poznaliśmy sztab nowego selekcjonera - Paulo Sousy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy sztab nowego selekcjonera - Paulo Sousy [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Kouadio Koné w Borussii Mönchengladbach OFICJALNIE: Kouadio Koné w Borussii Mönchengladbach Reprezentacja Polski: Boniek wybiera selekcjonera - konferencja prasowa [RELACJA NA ŻYWO] Reprezentacja Polski: Boniek wybiera selekcjonera - konferencja prasowa [RELACJA NA ŻYWO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy