Pomocnik Realu nie na sprzedaż?

Pomocnik Realu nie na sprzedaż? fot. Transfery.info
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Marca

Włodarze Realu Madryt podjęli decyzję, w myśl której określili Mateo Kovacicia jako zawodnika „nie na sprzedaż” — donosi „Marca”.

W czwartek dziennik „AS” informował o tym, że Kovacić może zostać wypożyczony do Milanu. W transakcji miała być zawarta możliwość wykupu definitywnego jego karty zawodniczej po zakończeniu nowego sezonu. Informację tę przedrukował również „Corriere dello Sport”.

Jednakże korespondenci gazety „Marca” wyjawili, iż Chorwat zostanie w swoim obecnym zespole i będzie walczył o miejsce w wyjściowym składzie „Los Blancos”. „Kovacić nie jest na sprzedaż i nie opuści tego lata Realu” — oznajmił przedstawiciel klubu ze stolicy Hiszpanii w rozmowie z dziennikarzami.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nagły zwrot akcji w sprawie Xaviego. W czwartek oficjalny komunikat! Nagły zwrot akcji w sprawie Xaviego. W czwartek oficjalny komunikat! OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy