Porozumienie z Victorem Osimhenem coraz bliżej. Na drodze tylko jedna przeszkoda

Porozumienie z Victorem Osimhenem coraz bliżej. Na drodze tylko jedna przeszkoda fot. sbonsi / Shutterstock.com
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Sky Sport Italia

Victorowi Osimhenowi coraz bliżej do złożenia podpisu na nowej umowie z Napoli. Strony muszą uzgodnić jeszcze jeden ważny szczegół – donosi Sky Sport Italia.

Osimhen od paru miesięcy nie może opędzić się od myśli, że interesują się nim zespoły z europejskiego topu. Tego lata skupił wielką uwagę Paris Saint-Germain, Manchesteru United, Chelsea, a nawet Realu Madryt.

Żądania Napoli powodują jednak, że żaden z gigantów nie zamierza wypływać w głębszą toń negocjacyjną. Prezydent Aurelio De Laurentiis zasugerował wszystkim dookoła, iż na metce z ceną znajduje się kwota 200 milionów euro.

Jedyne porozumienie, jakie wkrótce powinno zostać osiągnięte, tyczy się przedłużenia współpracy. Według dziennikarzy Sky Sport Italia mistrzowie Włoch palą się do odnowienia warunków kontraktu indywidualnego, aby wynagrodzić Nigeryjczykowi wybitny sezon.

Agent Roberto Calenda doczekał się ponoć znacznie ulepszonej pensji dla 24-latka. Kluczowa okaże się jeszcze następna tura rozmów.

Mowa o treści klauzuli odstępnego, jaka koniecznie musi zostać zawarta w nowym dokumencie. Panuje przekonanie, że skończy się na 140-150 milionach euro, choć oczywiście De Laurentiis najchętniej wpisałby 200 milionów.

Aktualny kontrakt króla strzelców Serie A wygasa wraz z końcem czerwca 2025 roku.

W minionej kampanii zanotował 31 trafień i pięć asyst w 39 meczach wszystkich rozgrywek.

***

Victor Osimhen nowym celem finansowego potwora. Cała naprzód po transfer napastnika

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy