Portillo w Nàstic.

Portillo w Nàstic.
Redakcja
Redakcja
Źródło: www.realmadrid.com

Na oficjalnej stronie Realu Madryt pojawiło się oświadczenie następującej treści:" Real Madryt osiągnął porozumienie z klubem Gimnàstic Terragona w sprawie sprzedaży Javiera Garcii Portillo na dwa nastę(...)

Na oficjalnej stronie Realu Madryt pojawiło się oświadczenie następującej treści:" Real Madryt osiągnął porozumienie z klubem Gimnàstic Terragona w sprawie sprzedaży Javiera Garcii Portillo na dwa następne sezony. Jednocześnie klub zastrzega sobie opcję pierwokupu piłkarza po sezonie 2006/2007 i 2007/2008. W przypadku odejścia Portillo do innego klubu Real Madryt otrzyma odpowiedni procent od kwoty transferu."
Więcej na temat: Hiszpania

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Transfery - Relacja na żywo [01/04/2023] Transfery - Relacja na żywo [01/04/2023] FC Barcelona prowadzi rozmowy na temat powrotu Lionela Messiego FC Barcelona prowadzi rozmowy na temat powrotu Lionela Messiego FC Barcelona: Kadra na mecz z Elche. Ważny powrót i szansa dla czterech piłkarzy rezerw [OFICJALNIE] FC Barcelona: Kadra na mecz z Elche. Ważny powrót i szansa dla czterech piłkarzy rezerw [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mateusz Bogusz dołączył do mistrza MLS OFICJALNIE: Mateusz Bogusz dołączył do mistrza MLS OFICJALNIE: Fabio Paratici odsunięty od pracy w Tottenhamie OFICJALNIE: Fabio Paratici odsunięty od pracy w Tottenhamie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy