Portugalczyk na testach w Górniku Zabrze
2015-12-08 23:46:59; Aktualizacja: 9 lat temu
Manuel Curto w najbliższym czasie będzie sprawdzany przez sztab szkoleniowy Górnika Zabrze.
Wychowanek Benfiki Lizbona jest dość dobrze znany w Polsce, ponieważ w rundzie wiosennej sezonu 2013/14 reprezentował barwy Zagłębia Lubin. Defensywny pomocnik w koszulce "Miedziowych" wystąpił w 18 spotkaniach, w których zdobył jednego gola i zaliczył tyle samo asyst.
Po zakończeniu rozgrywek nie zdecydował się zostać w naszym kraju i przyjął ofertę Lierse SK. W szeregach belgijskiej drużyn rozegrał jednak tylko sześć meczów i w lipcu rozstał się z tym klubem. Od tego czasu 29-latek pozostaje bez pracy.






![FC Barcelona traci kluczowego zawodnika przed meczem z Atlético Madryt [OFICJALNIE]](img/photos/113221/170x113/frenkie-de-jong.jpg)







![FC Barcelona traci kluczowego zawodnika przed meczem z Atlético Madryt [OFICJALNIE]](img/photos/113221/90x60/frenkie-de-jong.jpg)


![Puchar Polski: Składy na Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze [OFICJALNIE]](img/photos/113174/170x113/lechia-gdansk-gornik-zabrze.jpg)



